Dom Gościnny JANTAR Wicie

Home > Wicie > Dom Gościnny JANTAR Wicie

Dom Gościnny JANTAR Wicie

Dom Gościnny JANTAR - Wicie, tylko 150 m do plaży!

Cena od 39 zł/os.
Do Plaży: 150 m.
ul. Leśna 5, Wicie

Oferujemy Państwu wypoczynek w rodzinnych pokojach gościnnych cztero i picioosobowych oraz apartamentach, które znajdują się na parterze, każdy ma niezależne wejście z ogrodu. Pokoje dwu i trzyosobowe mieszczą się na piętrze, drzwi wejściowe z hollu. Wszystkie pokoje są z łazienkami ( z pełnym węzłem sanitarnym ) wyposażone są w funkcjonalne meble, TV LCD, radio, lodówka, czajnik elektryczny bezprzewodowy, zastawa obiadowa, sprzęt plażowy (leżak, parawan, parasol przeciwsłoneczny, karimata) oraz suszarka na ręczniki. Dla wygody wypoczywających w Domu Gościnnym JANTAR rodzin na życzenie rodziców doposażamy bezpłatnie pokój w turystyczne łóżeczko dla dziecka, krzesełko do karmienia, wanienkę, nocnik, nakładkę na WC, bezpieczny, antypoślizgowy stołeczek łazienkowy oraz podgrzewacz do butelki. W każdej łazience znajduje się firmowy zestaw galanterii łazienkowej; mydełko, szampon, płyn do kąpieli, mały ręcznik do rąk. Odpłatnie można wypożyczyć zestaw ręczników kąpielowych.

NASZA OFERTA:

Wicie to miejscowość turystyczna, nadmorska, wieś. Położona jest na samym środku wybrzeża polskiego. Ceniona głównie za niezwykle korzystny dla zdrowia mikroklimat. Występuje tu bardzo silna bryza morska obfitująca w duże stężenia cząsteczek jodu, bromu, selenu, cynku i magnezu, znajdujące się w miejscowości jezioro utrzymuje podwyższoną wilgotność powietrza, wokół lasy sosnowe wydzielające olejki eteryczne, to wszystko zamykają niezwykle malownicze wzgórza morenowe tworząc swoistego rodzaju nieckę - inhalatornie.  W Wiciu dobrze funkcjonuje handel (w sezonie wakacyjnym ok. 10 sklepów), gastronomia a liczne imprezy kulturalno-rozrywkowe zapewniają dobrą zabawę dla całych rodzin. Wiciowskie plaże należą do najbardziej urozmaiconych; 6 km piaszczystych plaż wschodnich w stronę Jarosławca, 9 km piaszczystych plaż zachodnich w stronę Darłówka, plaża klifowa przy głównym zachodnim wejściu, plaża z utrzymującym się posztormowym narzutem bruku abrazyjnego na wschód od głównego wejścia.

CENNIK:

CENNIK 2019 ROK Sezon letni (dowolne terminy, cena za osobę w pokoju)  od 1 maja do 22 czerwca oraz od 31 sierpnia do 30 września Dziecko do lat 7 - 19 zł /doba Osoba                - 39 zł /doba Studio 4-osobowe - 160 zł /doba dla czterech osób Apartament 5-osobowy - 200 zł /doba dla pięciu osób   Sezon wakacyjny (turnusy minimum 7-dniowe, od soboty do soboty, cena za pokój)   od 22 czerwca do 13 lipca oraz od 17 sierpnia do31 sierpnia : Pokój 2-osobowy - 110 zł / doba za 2 os.  Pokój 3-osobowy -  140 zł / doba za 3 os.  Pokój 4-osobowy - 180 zł / doba za 4 os.  Studio 4-osobowe - 200 zł /doba za 4 os.  Apartament 5-osobowy -  250 zł/doba za 5 os. Sezon wakacyjny ( minimum 7-dniowy, od soboty do soboty, cena za pokój ) od 13 lipca do 17 sierpnia: Pokój 2-osobowy - 130 zł/ doba za 2 os. Pokój 3-osobowy - 160 zł/ doba za 3 os. Pokój 4-osobowy - 200 zł/ doba za 4 os. Studio 4-osobowe - 220 zł/ doba za 4 os. Apartament 5-osobowy - 275 zł/ doba za 5 os.  DOSTAWKA:  w każdym  pokoju możliwa jest jedna dostawka ( tj. dodatkowa osoba w pokoju ) cena dostawki: dziecko do 7 lat - 19 zł za dobę, pozostałe osoby - 29 zł za dobę   Opłaty dodatkowe: - opłata za parking   - 0 zł GRATIS ! - opłata za Wi-Fi       - 0 zł GRATIS !  - sprzątanie końcowe - 0 zł GRATIS ! - pościel                    - 0 zł GRATIS ! - energia elektryczna według wskazań licznika - opłata miejscowa na rzecz Gminy Darłowo, wdg Uchwały Rady Gminy Darłowo - 2 zł osoba dorosła, 1.50 zł dziecko do 7 lat Regulamin: 1. W okresie wakacji turnusy są minimum tygodniowe, rozpoczynają się od godz. 15.00 i kończą się do godz. 9.00 w sobotę 2. Potwierdzeniem rezerwacji telefonicznej lub mailowej jest wpłata zadatku w wysokości ok. 30% w terminie 7 dni od dokonanej rezerwacji 3. Zadatek nie ulega zwrotowi w przypadku rezygnacji z pobytu, opóźnienia przyjazdu lub wcześniejszego wyjazdu. 4. Rozliczenie za pobyt następuje w dniu przyjazdu w formie gotówki 5. Brama wjazdowa na parking zamykana jest w godzinach: od 22.00 do 7.00 6. Numer pokoju jest numerem miejsca parkingowego 7. Najważniejsze dla nas jest bezpieczeństwo dzieci, dlatego uprzejmie prosimy o nie pozostawianie ich bez opieki 8. Na terenie pensjonatu obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów (zapraszamy do miejsc wydzielonych) 9. Nie przyjmujemy zwierząt 10. Prosimy o niezwłoczne zgłaszanie wszelkich usterek, awarii i innych niedogodności Rezerwacji można dokonać telefonicznie lub e-mailem. Rezerwacja jest aktywna 7 dni od daty jej dokonania, w tym okresie uprzejmie proszę o dokonanie wpłaty zadatku w wysokości ok. 30% należnej sumy.  Małgorzata Żugaj 76-150 Wicie, ul. Leśna 5 nr konta bankowego: 43 1440 00030000 0000 1614 9349 W rubryce tytułem proszę wpisać: 1. wczasy w terminie (okres w jakim będą Państwo przebywali na wczasach) 2. pokój (ilu osobowy pokój Państwo zarezerwowaliście) 3. nazwisko na jakie dokonano rezerwacji

Wyślij zapytanie rezerwacyjne:

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.