location_on Dowolna lokalizacja

widgets Dowolny typ obiektu

checked Dowolne udogodnienie

Dębina Noclegi (21)

Noclegi w sąsiednich miejscowościach

Serdecznie zapraszamy przez cały rok do domu letniskowego. Oferujemy Państwu dwa komfortowe apartamenty z osobnymi wejściami.

Czerwiec 2023 - tniemy ceny o 50%! Bezpłatna strefa SPA, rowery, wi-fi, parking oraz ogród -1500m z atrakcjami dla dzieci! Jesteśmy psiolubni.

Dębina to niewielka wioska położona w województwie pomorskim, w gminie Ustka. W jej sąsiedztwie znajduje się letnisko Rowy oraz jezioro Gardno. Przypuszcza się, że nazwa miejscowości wzięła się od rosnących w jej okolicy dębów. 

Do atutów tego miejsca należy z pewnością bliskość Słowińskiego Parku Narodowego, który obejmuje niezwykle malownicze tereny. Plaża w Dębinie położona jest u stóp urwistego klifu. W sezonie, wydzielone jest tu strzeżone kąpielisko o długości ok 100 metrów. Na plażę prowadzi jedno zejście ze stromymi schodami (od ulicy Nadmorskiej), sama plaża w kierunku Ustki pokryta niedużymi kamieniami, natomiast w kierunku Rowów jest piaszczysta. Plaża nie jest bardzo szeroka, ale każdy znajdzie na niej wystarczająco miejsca dla siebie.

W celu uatrakcyjnienie miejscowości pod względem turystycznym, w 2007 r. w Dębinie została otwarta ścieżka dydaktyczna oraz wieża widokowa. Dębina to znakomite miejsce dla osób lubiących bezpośredni kontakt z naturą, wędkarzy, grzybiarzy, rodzin z dziećmi, a również osób lubiących rowerowe wycieczki.

Dębina to nieduża miejscowość turystyczna i nie ma tu hoteli czy dużych apartamentowców. Trzon oferty noclegowej w Dębinie stanowią pokoje gościnne, domki i apartamenty. W Dębinie działa też kilka ośrodków wczasowych.

Najtańsze noclegi w Dębinie zaczynają się już od 30-35 zł od osoby za dobę - to głównie oferta tanich kwater i pokoi. Noclegi bliżej plaży są droższe, podobnie jest w przypadku bardziej komfortowych obiektów - apartamentów.

Dębina to nieduża miejscowość turystyczna i nie ma tu tylu restauracji, co w dużych ośrodkach jak Ustka. Nie znaczy to jednak, że na obiad musimy jechać 20-30 kilometrów. W Dębinie działa kilka restauracji, barów, pizzeri czy smażalni ryb. A jeśli chcemy zjeść coś słodkiego to w Dębinie jest kilka cukierni, kawiarni czy lodziarni.

serce Ulubione
obiekty
0
serce Twoje ulubione obiekty 0