Mrzeżyno Noclegi

(6)
6 obiektów na 1 stronie

Mrzeżyno jest nadmorską miejscowością turystyczną, położoną w województwie zachodniopmorskim. Położona nad Morzem Bałtyckim, na Pobrzeżu Szczecińskim, u ujścia rzeki Regi. Główną atrakcję Mrzeżyna stanowi bezpośrednie sąsiedztwo Bałtyku oraz czyste, szerokie, piaszczyste plaże, z wydzielonym, strzeżonym kąpieliskiem. W Mrzeżynie, u ujścia rzeki Regi, wybudowano port. Natomiast sama Rega oraz jezioro Resko Przymorskie stwarzają idealne warunki do uprawiania sportów wodnych oraz wędkarstwa.

Będąc w Mrzeżynie warto wybrać się na spływ kajakowy. Szlak kajakowy zaczyna się w Świdwinie i kończy w bazie OSiR w Mrzeżynie i liczy prawie 140 km. Inną atrakcja dla całej rodziny jest Park Linowy Gibon, który zapewni świetną zabawę na cały dzień! Park ten liczy 10 tras z łączną liczbą 124 przeszkód. Nigdy wcześniej nie brałeś udziału w podonej zabawie? Nic straconego! Tutaj, odpowiednio do tego wyszkoleni instrutorzy zdardzą Ci wszystkie najważniejsze wskazówki. Ze względów bezpieczeństwa, każdy przed rozpoczęciem zbawy musi przejść szkoleniowe, w tym miejscu są przygotowane do tego aż dwie trasy. 

Tutejsze ośrodki wczasowe i domy gościnne zapewniają liczne i zróżnicowane pod względem ceny oraz komfortu noclegi w Mrzeżynie. Zapraszamy do Mrzeżyna!

 

 

Mrzeżyno to nieduża miejscowość turystyczna i nie ma tu hoteli czy dużych apartamentowców. Trzon oferty noclegowej w Mrzeżynie stanowią pokoje gościnne, domki letniskowe. W Mrzeżynie działa też kilka ośrodków wczasowych.

Najtańsze noclegi w Mrzeżynie zaczynają się już od 30-35 zł od osoby za dobę - to głównie oferta tanich kwater i pokoi. Noclegi bliżej plaży są droższe, podobnie jest w przypadku bardziej komfortowych obiektów - apartamentów.

Mrzeżyno to nieduża miejscowość turystyczna i nie ma tu tylu restauracji, co w dużych ośrodkach jak Kołobrzeg. Nie znaczy to jednak, że na obiad musimy jechać 20-30 kilometrów. W Mrzeżynie działa kilka restauracji, barów, pizzeri czy smażalni ryb. A jeśli chcemy zjeść coś słodkiego to w Mrzeżynie jest kilka cukierni, kawiarni czy lodziarni.

Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00