location_on Dowolna lokalizacja

widgets Dowolny typ obiektu

checked Dowolne udogodnienie

Ostrowo Noclegi (13)

Pokoje Gościnne Magnolia położone są w zacisznej części Ostrowa, tuż przy sosnowym lesie i nowo urządzonym parku rekreacyjnym...

Ostrowo jest małą kaszubską wsią, położoną na nadmorskiej, słonecznej równinie, pośród łąk, w pobliżu lasu, między Karwią a Jastrzębią Górą. Ostrowo jest miejscem, gdzie można znaleźć ciszę i spokój oraz czyste, nasycone morskim aerozolem powietrze i wypoczywać na wspaniałej, szerokiej, piaszczystej plaży. Jest to idealne miejsce dla ludzi, którzy chcą odpoczywać daleko od zgiełku nadmorskich kurortów - rodzin z dziećmi, miłośników i miłośniczek natury i długich spacerów po rozległej plaży. 

Również miłośnicy aktywnego wypoczynku będą zachwyceni! W okolicach Ostrowa wytyczono ponad 30 km tras dla fanów Nordic Walking. Szlaki są doskonale oznakowane, posiadają różne długości i stopnie trudności. Trasy te spodobają się również biegaczom, a zimą - narciarzom biegowym. 

Nie ma tu wielu hoteli, ale mamy do wyboru apartamenty, pensjonaty, ośrodki wypoczynkowe, domki letniskowe. Decydując się na tanie noclegi w Ostrowie warto rozważyć ofertę pokoi gościnnych i kwater prywatnych, a kiedy jedziemy większą grupą - ekonomicznym rozwiązaniem mogą okazać się domki letniskowe. Zapraszamy do Ostrowa!

Ostrowo to nadmorska miejscowośc z dobrze przygotowaną bazą turystyczną - znajdziemy tu ośrodki wypoczynkowe, apartamenty, pokoje, tanie kwatery, domki letniskowe czy pola namiotowe. Ale zdecydowanie najwięcej obiektów noclegowych znajdziemy w dwóch kategoriach - to pokoje i domki. 

Ceny za noclegi w Ostrowie zależą od kilku czynników. Największy wpływ na cenę ma kategoria wybranego obiektu - im wyższy standard - tym oczywiście drożej. Duży wpływ na cenę ma również lokalizacja obiektu - im bliżej do plaży i najwiekszych atrakcji - tym drożej. Jeśli szukasz tańszego noclegu sprawdź ofertę tanich kwater czy pokoi - tu ceny zaczynają się już od 25-30 zł. Za około 50 zł od osoby można znaleźć nocleg w Ostrowie, który położony jest stosunkowo blisko plaży.

Ostrowo to nieduża miejscowość turystyczna i nie ma tu tylu restauracji, co w dużych ośrodkach jak Jastrzębia Góra czy Władysławowo. Nie znaczy to jednak, że na obiad musimy jechać 10-20 kilometrów. W Ostrowie działa kilka restauracji, barów, pizzeri czy smażalni ryb. A jeśli chcemy zjeść coś słodkiego to w Ostrowie jest kilka cukierni, kawiarni czy lodziarni.

serce Ulubione
obiekty
0
serce Twoje ulubione obiekty 0