Domki COLORADO

Namiotowa 9, Karwia

COLORADO domki nad morzem Karwia to komfortowe, kameralne i wolnostojące drewniane domki letniskowe blisko morza, które znajdują się w Karwi. 
Nasz ośrodek położony jest w spokojnej, malowniczej okolicy około 250 metrów od brzegu morza. Odległość do centrum Karwi wynosi niecałe 400 metrów.

Nasz ośrodek składający się tylko z czterech domków znajduje się na końcu zacisznej uliczki co nadaje mu kameralny nastrój.

Parter:

- salonik: sofa dwuosobowa rozkładana, stół + 2 fotele
- aneks kuchenny w pełni wyposażony, lodówka, mikrofalówka
- łazienka

Poddasze:
- jedna sypialnia czteroosobowa ( 1 łózko dwuosobowe + 2 łóżka jednoosobowe),duża szafa, stoliki nocne

Każdy domek posiada taras osłonięty roletami z kompletem wypoczynkowym oraz miejsce do grillowania.

Dodatkowo udostępniamy parawany plażowe, a dla dzieci wanienki do kąpieli i krzesełka do karmienia.

W bliskiej odległości znajdują się małe sklepiki, warzywniaki oraz piekarnia, w których możecie się Państwo codziennie zaopatrzyć w świeże produkty.

Dla najmłodszych przygotowaliśmy część rekreacyjną z placem zabaw, huśtawkami, zjeżdżalnią oraz miejsce do gry w koszykówkę.

Udostępniamy Państwu również bezpłatny parking na terenie zamkniętej posesji. 

Zobacz więcej

Odległości

Odległość do morza: 250 m

Odległość do centrum: 400 m

Udogodnienia

Taras

Sprzęt plażowy

Czajnik elektryczny

Zastawa stołowa

Lodówka

Radio

Telewizor

Ogrzewanie

Balkon

Aneks kuchenny

Prywatna łazienka

Dostępne w obiekcie

Akceptujemy małe zwierzęta

Ogród do dyspozycji gości

Żelazko

Wypożyczalnia rowerów

Parking

Akcesoria dla niemowląt

Grill

Plac zabaw

Zobacz więcej

Cennik i regulamin

          Data                         Cena                 

01.05- 16.06.2024         300 zł za dobę         

16.06- 23.06.2024         350 zł za dobę         

22.06- 13.07.2024         450 zł za dobę         

13.07- 18.08.2024         500 zł za dobę        

17.07- 31.08.2024         450 zł za dobę         

od 01.09.2024                300 zł za dobę   

UWAGA

OBIEKT USYTUOWANY JEST W DZIELNICY MIESZKANIOWEJ, W ZWIĄZKU Z TYM GOŚCIE PROSZENI

SĄ O ZACHOWANIE CISZY!

 

Powyższe ceny dotyczą opłaty za jedną dobę do 4 osób (wliczając dzieci), cena za pobyty krótsze ustalana jest indywidualnie.

Pozostałą kwotę za pobyt należy wpłacić gotówką w dniu przyjazdu podczas przekazania kluczy. Maksymalny czas trwania rezerwacji wstępnej (tzn. od dnia zarezerwowania do dnia wpłacenia zadatku) 3 dni.

Za każdą dodatkową osobę w domku, w zależności od ilości osób zadeklarowanych i terminu pobytu pobierana jest opłata dodatkowa w wysokości 60 zł za dobę. 

Do ceny prosimy doliczyć opłatę klimatyczną wg taryfy obowiązującej w Urzędzie Miasta Władysławowo tj. 3,00 zł za osobę/dobę oraz koszty zużycia prądu zgodnie ze stanem licznika i taryfą Energa Operator.

Doba hotelowa zaczyna się od godz. 16:00 w dniu przyjazdu i trwa do godz. 10:00 w dniu wyjazdu.

Akceptujemy zwierzęta po uzgodnieniu, dodatkowa opłata wynosi 30-60 zł za dobę oraz kaucja zwrotna 300 zł.

Dane do przelewu:
Bank Millennium
47 1160 2202 0000 0000 5573 6449
Maria Krężałek
83-400 Kościerzyna
ul. Małcużyńskiego 2a/1

UWAGA: Wszelkie zawarte informacje na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i są publikowane wyłącznie dla celów informacyjnych. 

REGULAMIN

Mamy nadzieję że za pomocą poniższego regulaminu uda nam się zapewnić państwu pełne zadowolenie oraz wspaniały wypoczynek.
1. W przypadku zmiany terminu rezerwacji przez Wynajmującego lub całkowitej rezygnacji z pobytu z przyczyn niezależnych od nas, zadatek nie podlega zwrotowi.

2. Wynajmujący ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych powstałych z jego winy

2. We wszystkich domkach obowiązuje zakaz palenia tytoniu, świeczek i smażenia ryb i frytek.

3. Zabrania się grillowania na tarasie (grill używamy w wyznaczonym miejscu przed każdym domkiem)

4. Przebywanie na terenie ośrodka osób niezameldowanych jest możliwe po uzgodnieniu z właścicielem.

5. Do dyspozycji Państwa jest plac zabaw dla dzieci, ale przebywanie na nim może odbywać się tylko pod opieką rodziców bądź opiekunów. W związku z tym, że to rodzice ponoszą pełną odpowiedzialność za bezpieczeństwo i wszelkie skutki działań swoich pociech zwracamy się z prośbą o szczególną opiekę nad nimi.

6. Liczba osób przebywających w domkach musi odpowiadać liczbie osób zadeklarowanych podczas rezerwacji,
wczasowicz przyjmujący gości z zewnątrz zobowiązany jest zgłosić ten fakt właścicielowi ośrodka

7. Właściciel ośrodka nie odpowiada za uszkodzone mienie tj. parkujące samochody oraz pozostawione przedmioty w domku. Prosi się o zamykanie drzwi i okien w momencie opuszczenia domku

8. We wszystkich domkach zabrania się używania piecyków elektrycznych, udostępniamy własne grzejniki. Wszelkiego rodzaju zastane uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia , urządzeń technicznych w domku winny być zgłaszane natychmiast po ich stwierdzeniu . Brak zgłoszenia oznacza brak usterek i zniszczeń.

9. ZACHOWANIE GOŚCI I OSÓB ODWIEDZAJĄCYCH NIE POWINNO ZAKŁÓCAĆ POBYTU POZOSTAŁYM WCZASOWICZOM- OBOWIĄZUJE CAŁKOWITY ZAKAZ SŁUCHANIA GŁOŚNEJ MUZYKI!!! Chcesz słuchać muzyki innej niż daje nam otaczająca przyroda i szum fal morskich- załóż słuchawki !! Dziękujemy za uszanowanie tego spokoju :)

Karwia znajduje się w otulinie Nadmorskiego Parku Krajobrazowego, dlatego USZANUJMY przyrodę i pozostałych wypoczywających.

10. Na terenie dopuszcza się przebywanie zwierząt za dopłatą zgodnie z cennikiem . Zwierzęta nie mogą przebywać luzem poza domkiem, prosimy zwierząt nie zostawiać samych w domku! Na terenie ogólnodostępnym dla Gości zwierzęta muszą przebywać na smyczy i w kagańcu , a ich potrzeby fizjologiczne bezwzględnie muszą być załatwione na zewnątrz obiektu. Gość ponosi pełną odpowiedzialność materialną i prawną za ewentualne szkody wyrządzone przez zwierzę

11. Cisza nocna obowiązuje w godzinach od 23.00 do 7.00 . W tych godzinach zamykana jest brama zewnętrzna dla bezpieczeństwa Gości, turyści wynajmujący domki otrzymują klucz wejściowy do bramy zewnętrznej.

12. Dla zapewnienia przyjemnego pobytu wszystkich naszych gości, osoby które w sposób rażący naruszą zasady powyższego regulaminu zobowiązane będą do opuszczenia ośrodka bez zwrotu kosztów.

13. Wpłata zadatku oznacza akceptację powyższego regulaminu.

14.  Dokonując rezerwacji Wynajmujący wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych wyłącznie w celu realizacji rezerwacji i dopełnienia obowiązku meldunkowego zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych. Rezerwującemu przysługuje prawo wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Dane osobowe przekazywane przez Klientów będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji rezerwacji. Powyższe dane nie będą udostępniane ani odsprzedane żadnym podmiotom trzecim.


Zobacz więcej

Zdjęcia obiektu

sukces

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana do obiektu noclegowego.

Twoja wiadomość jest wysyłana. Prosimy o cierpliwość

sukces

Twoja wiadomość nie została wysłana do obiektu noclegowego.

Przepraszamy, jeśli pojawił się problem z wysłaniem pytania, skontaktuj się z nami

Błąd:

675 wyświetleń w 2024r.
Łącznie 3431 od 2023r.
serce Twoje ulubione obiekty 0