location_on Dowolna lokalizacja

widgets Apartamenty

checked Dowolne udogodnienie

APARTAMENTY nad morzem (177)

Posiadasz obiekt noclegowy?

Zareklamuj go TUTAJ

Posiadasz obiekt noclegowy?

Zareklamuj go TUTAJ

Apartamenty nad morzem

Apartament to w największym skrócie luksusowy pokój nad morzem. Ale różnice są jednak znaczące. Podczas gdy pokój nad morzem to z reguły jedno pomieszczenie apartament najczęściej składa się z części dziennej i części sypialnianej (jednej lub kilku sypialni). W części dziennej znajduje się najczęściej dość duży salon z aneksem kuchennym, czasem występuje również oddzielny aneks jadalny. Nie może oczywiście zabraknąć łazienki - ta często oferuje więcej niż tylko kabinę prysznicową. Apartamenty to także wysoki poziom wyposażenia.

Co prawda apartamenty są droższe niż pokoje, ale oferują też zdecydowanie wyższy komfort wypoczynku. Oferta apartamentów nad morzem jest zróżnicowana. Nie ma tu kategoryzacji jak w hotelach (gwiazdki), należy więc bardziej szczegółowo zapoznać się z ofertą. Część apartamentów to pojedyncze obiekty, ale są również oferty większych obiektów apartamentowych - te często oferują również dodatkowe udogodnienia jak siłownia, basen, ogród z placem zabaw czy obiekty gastronomiczne.

W nadmorzem.com prezentujemy ponad 200 ofert apartamentów nad morzem - każdy znajdzie coś dla siebie.

Nad morzem dość liczną kategorią noclegową są obiekty oferujące apartamenty. Jak kształtują się ich ceny? Nocleg w apartamencie nad morzem znajdziemy już od 50 zł za osobę na dobę. Ale w bardziej obleganych lokalizacjach, w luksusowych apartamentowcach ceny są wyższe. Na pocieszenie warto zauważyć, że w większych obiektach - kompleksach możemy liczyć na dodatkowe usługi - strefa SPA, fitness, basen czy oferta wyżywienia.

Najważniejszym czynnikiem przy wyborze wielkości apartamentu nad morzem jest ilość osób, jaka ma w nim być zakwaterowana. Jeśli jedziemy we dwie osoby - wielkość apartamentu ma drugorzędne znaczenie. Jeśli jedziesz na urlop w 4 osoby (nawet jeśli dwójka z nich to dzieci) warto rozważyć apartament dwupokojowy (nawet mniejszy) - tak, żeby można było np. położyć dzieci wcześniej, a w drugim pokoju się spokojnie relaksować. Jeśli cena nie jest aż tak istotna, warto rozważyć apartament, który ma dodatkowo wydzieloną część dzienną - pobyt w takim obiekcie będzie bardziej komfortowy.

Pokoje nad morzem są najczęściej tańsze niż apartamenty (jeśli porównamy podobne lokalizacje). I tu kończy się ich przewaga nad apartamentami. Apartamenty są z reguły większe, lepiej wyposażone, posiadają aneks kuchenny, a często podzielone są na część dzienną i sypialnianą - jednym zdaniem zapewniają wyższy komfort wypoczynku. Warto je rozważyć, zwłaszcza wtedy gdy nasz urlop jest krótki - różnica w cenie nie będzie aż tak dotkliwa.

Apartamenty zawierają aneks kuchenny i przeważnie nie jest oferowane wyżywienie. Niektóre obiekty zapewniają jednak śniadanie (w restauracji, stołówce) wliczone w cenę. Informacja o dostępności takiej formy znajduje się w opisie obiektu.

Zdecydowanie tak. Apartament z kilkoma pomieszczeniami zapewni pełną swobodę odpoczynku dla każdego. Dużo większa niż w przypadku pokoju hotelowego powierzchnia mieszkalna gwarantuje dodatkową przestrzeń do zabaw. Apartamenty są świetną opcją na wakacje z dziećmi.

W apartamencie mamy dużo większą swobodę oraz powierzchnię mieszkalną, komfortowe warunki, nowoczesne wyposażenie oraz gustownie urządzone i przestronne wnętrza. To wszystko sprawia, że w apartamencie czujemy się jak w domu, a pobyt nad morzem staje się jeszcze przyjemniejszy.

 

serce Ulubione
obiekty
0
serce Twoje ulubione obiekty 0