DELFIN

location_on ul. Wojska Polskiego 1, Międzywodzie Zobacz na mapie

 Delfin w Międzywodziu - Apartamenty i pokoje - śniadania i obiadokolacja . Chcemy Państwu zaoferować nowo wybudowany obiekt, położony w atrakcyjnym miejscu Międzywodzia, w niewielkiej odległości od morza.

Oferta obiektu

Oferujemy miejsca noclegowe o wysokim standardzie w pokojach 2, 3 i 4 osobowych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą pokoi, znajdą tam Państwo obszerną galerią zdjęć pokazującą wyposażenie i ich wystrój. Zapraszamy na wypoczynek do Delfina.

Zobacz więcej

Udogodnienia

Wi-Fi

Czajnik elektryczny

Zastawa stołowa

Lodówka

TV SAT

Telewizor

Balkon

Aneks kuchenny

Łazienka

Ręczniki

Dostępne w obiekcie

Płatność kartą

Akceptujemy małe zwierzęta

Sala zabaw

Parking

Akcesoria dla niemowląt

Grill

Plac zabaw

Ogród do dyspozycji gości

Restauracja

Oferta wyżywienia

Bon turystyczny

Lokalizacja

sukces

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana do obiektu noclegowego.

Twoja wiadomość jest wysyłana. Prosimy o cierpliwość

sukces

Nie udało się wysłać, Twoja wiadomość nie została wysłana do obiektu noclegowego.

Przepraszamy, jeśli pojawił się problem z wysłaniem pytania, skontaktuj się z nami

Administratorem Twoich danych osobowych jest firma AKCEPT, Plac Piastowski 14/2, 58-560 Jelenia Góra, szczegóły w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane oraz jakie masz prawa z tym związane znajdziesz w Polityce Prywatności Wypełniając formularz i klikając przycisk „wyślij zapytanie":, wyrażasz zgodę na przesłanie Twojego zapytania, w tym Twoich danych osobowych do właściciela obiektu noclegowego KURZAWA Aneta "DELFIN", ul. Wojska Polskiego 1, 72-415, Międzywodzie, który zgodnie z art. 13. pkt 16 „REGULAMINU KORZYSTANIA Z PORTALI NALEŻĄCYCH DO FIRMY AKCEPT", w momencie przekazania danych osobowych Odwiedzającego poprzez Portale z formularza zapytań, ma zapewnić ich bezpieczeństwo zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych(określane jako „RODO", „ORODO", „GDPR" lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych") oraz obowiązujących przepisów krajowych.

Inne obiekty w Międzywodziu

chevron_left
chevron_right
serce Twoje ulubione obiekty 0