location_on Dowolna lokalizacja

widgets Dowolny typ obiektu

checked Dowolne udogodnienie

SYLWESTER I NOWY ROK nad morzem

Oferty sylwestrowo-noworoczne obiektów noclegowych nad morzem, które organizują pobyty na Sylwestra z atrakcjami.

Rozewie

Sylwester nad morzem! Komfortowe ,wypełni wyposażone domki apartamentowe 29.12.2023-2.01.2024 500zł/doba/domek dla max 5 osób ⚠️Balia ogrodowa z hydromasażem na terenie obiektu

Grzybowo

Sylwester 2024 w Grzybowie k/ Kołobrzegu blisko plaży, oferujemy apartamenty, możliwość korzystania z sauny, sali rekreacyjnej, parking w cenie. Wino musujące na powitanie.

SYLWESTROWY SZUM MORZA?

SYLWESTROWY SZUM MORZA?

Jak brzmi morze w Sylwestrową Noc? Z pewnością wyjątkowo! Wyobraź sobie blask fajerwerków odbijający się w morskich falach. Noworoczne życzenia w otoczeniu najbliższych w akompaniamencie nadmorskiej bryzy i mieniących się gwiazd na rozświetlonym, kolorowym niebie, po prostu muszą się spełnić! Przekonaj się sam, skorzystaj z jednej z wielu sylwestrowych ofert noclegowych i poczuj noworoczny czar morza. Jedyny w swoim rodzaju Sylwester nad morzem sprawi, że będziesz gotowy na nowe wyzwania. Kto wie, może będziesz miał szczęście i znajdziesz opalizujący bursztyn? Podobno w tę noc jest ich najwięcej...

Sylwester, czyli pożegnanie Starego i przywitanie Nowego Roku, to okres tradycyjnych bali czy imprez. Jeśli chcemy powitać Nowy Rok nad morzem to musimy szybko podejmować decyzję - to jeden z bardziej obleganych terminów.

Sylwester i Nowy Rok to jeden z bardziej obleganych terminów, a ilość miejsc jest ograniczona. Stąd musimy liczyć się z cenami wyższymi nawet od szczytu sezonu letniego. Ale taka zabawa jest tylko raz w roku!

Warto skorzystać z oferty specjalnej "Sylwester nad Morzem" Dlaczego? Ponieważ tu, w jednym miejscu, mamy zebrane te obiekty, które przygotowały specjalną ofertę na ten czas! Nie marnujemy czasu na przeglądaniu wszystkich ofert nad morzem, w poszukiwaniu tych, które organizują Sylwestra nad Morzem.

serce Ulubione
obiekty
0
serce Twoje ulubione obiekty 0