lub
search Dowolna lokalizacja

widgets Dowolny typ obiektu

checked Dowolne udogodnienie
lub

DŁUGI WEEKEND BOŻE CIAŁO nad morzem

Wicie

Komfortowe domki z podgrzewanym basenem i letnimi animacjami !

Spędź weekend czerwcowy w naszych domkach !

Władysławowo

Nowoczesne, stylowe pokoje, wyśmienite śniadania, świetna lokalizacja - 500 m od plaży.

WOLNE TERMINY! - Zarezerwuj już dziś !

Ostrowo

Całoroczne domki apartamentowe w spokojnej okolicy (Ostrowo obok Karwi i Jastrzębiej Góry). Strefa relaksu - SPA (sauny i łaźnia parowa) w cenie pobytu.

Weekend Czerwcowy- Zarezerwuj już dziś !

Międzyzdroje

ZAPRASZAMY PAŃSTWA DO KLIMATYCZNEGO OBIEKTU W CENTRUM MIASTA MIĘDZYZDROJE OBOK PIĘKNEGO NADMORSKIEGO LASU - 100 M OD MORZA.

WOLNE TERMINY! - Zarezerwuj już dziś !

Gąski

Piętrowe domki letniskowe z pełnym wyposażeniem i tarasem w Gąskach!

Boże Ciało nad morzem w Gąskach w cenie 1400 zł za 7 dni za domek 100 m. od morza

Chłopy

Komfortowe, przestronne domki w spokojnej okolicy. Akceptujemy Bon Turystyczny

Boże Ciało nad morzem w Chłopach w cenie 1400 zł za 7 dni za domek 100 m. od morza

Zapraszamy na weekend Boże Ciało nad morzem - ten długi weekend najczęściej przypada w czerwcu (czasem pod koniec maja) - to idealna okazja na wypoczynek! Wiele obiektów przygotowuje specjalne oferty na wypoczynek nad morzem w tym czasie. Co prawda morska woda nie jest jeszcze zbyt ciepła, ale za to można spacerować nadmorską plażą bez tłumu wczasowiczów.

Okolice Bożego Ciała (które z reguły wypada w czerwcu) to drugi, po Majówce, tzw długi weekend przed głównym sesonem. Biorąc tylko jeden dzień z urlopu mamy szansę spędzić 4 dni nad morzem. Już jest ciepło, choć temperatura wody jeszcze niska, ale za to jest mniej turystów. Można spacerować po plaży, a nawet opalać się na niej.

Warto skorzystać z oferty specjalnej "Weekend Czerwcowy" Dlaczego? Ponieważ tu, w jednym miejscu, mamy zebrane te obiekty, które przygotowały specjalną ofertę na długi weekend czerwcowy! Nie marnujemy czasu na przeglądaniu wszystkich ofert w poszukiwaniu tych czynnych w okolicy Bożego Ciała.

Ceny za noclegi w ramach oferty "Weekend Czerwcowy" przeważnie są droższe niż oferty poza sezonem, ale z reguły są tańsze niż w czasie szczytu letniego.

serce Ulubione
obiekty
0
serce Twoje ulubione obiekty 0