location_on Dowolna lokalizacja

widgets Dowolny typ obiektu

checked Dowolne udogodnienie
DŁUGI WEEKEND BOŻE CIAŁO nad morzem

DŁUGI WEEKEND BOŻE CIAŁO nad morzem

Mamy 86 ofert dla Ciebie!

Spędź Boże Ciało w spokojnym i urokliwym miejscu - z dala od zgiełku i hałasu! U nas wypoczniesz. Wykąpiesz się w ciepłym basenie, zrobisz grilla i obejrzysz piękny zachód słońca!

Zapraszamy do skorzystania z naszej specjalnej oferty Domków Kos w Jastrzębiej Górze/Rozewiu na długi weekend Bożego Ciała.

800 m

Podczas długiego weekendu Bożego Ciała oferujemy specjalne ceny i pakiet udogodnień. Skorzystajcie z naszego basenu i saun, gdzie będziecie mogli się orzeźwić i zrelaksować.

Zapraszamy do Lawendowej Wyspy Ostrowo, gdzie Boże Ciało nabiera wyjątkowego znaczenia. Oferujemy niepowtarzalną okazję, by w magicznym otoczeniu spędzić ten wyjątkowy czas.

Domki zaledwie 200m od piaszczystej plaży, w otoczeniu lasów - Doskonałe miejsce na pobyt z rodziną i znajomymi!

200 m

Boże Ciało w Sarbinowie! Spędź wyjątkowy długi weekend w Domkach Monika. Piękne plaże, spokój i komfort czekają na Ciebie i Twoją rodzinę!

Boże Ciało w Domkach Zula! Wyjątkowy weekend nad morzem. Rezerwuj komfort i spokój w nowoczesnych domkach. Zapraszamy na niezapomniane chwile!

Zapraszamy na wypoczynek do naszych całorocznych, ogrzewanych domków! mnóstwo atrakcji dla dzieci!

600 m

Zapraszamy na wypoczynek w Bosmańskim Zakątku w Boże Ciało 2024 roku nad morzem! Stworzyliśmy dla Państwa wyjątkową ofertę: Od 30.05.24 do 02.06.24 wynosi tylko 999zł za domek d

Pokoje gościnne Przystań znajduje się 600 m od plaży. Oferujemy pokoje 2,3,4 osobowe z łazienkami. Wszystkie pokoje posiadają balkon lub taras.

600 m

BOŻE CIAŁO W OFERCIE SPECJALNEJ

BOŻE CIAŁO W OFERCIE SPECJALNEJ

Celebrowanie Bożego Ciała nad morzem staje się wyjątkowym doświadczeniem, a portal nadmorzem.com oferuje niezapomniane noclegi w tej okazji. Atrakcyjne ceny, malownicze miejsca i magiczny klimat polskiego wybrzeża tworzą idealne warunki na wyjątkowe wczasy. Znajdź noclegi w idealnych lokalizacjach, gdzie piękne plaże łączą się z tradycją i atmosferą święta Bożego Ciała. Spędź urlop nad morzem, korzystając z udogodnień oferowanych przez obiekty na portalu nadmorzem.com. To doskonała okazja do odpoczynku i relaksu. Boże Ciało nad morzem to nie tylko wczasy, lecz także możliwość uczestnictwa w licznych atrakcjach i wydarzeniach związanych z tym wyjątkowym dniem. Ciesz się spokojnym odpoczynkiem, korzystając z udogodnień obiektów, które zapewnią Ci wyjątkowe doznania. Idealne na wczasy Boże Ciało nad morzem są dostępne z dala od domu, dzięki różnorodnej bazie noclegowej na portalu nadmorzem.com. Rezerwuj już teraz, aby spędzić ten wyjątkowy czas w magicznym otoczeniu polskiego wybrzeża, czerpiąc radość z tradycji i świeżego morskiego powietrza.

Okolice Bożego Ciała (które z reguły wypada w czerwcu) to drugi, po Majówce, tzw długi weekend przed głównym sezonem. Biorąc tylko jeden dzień z urlopu mamy szansę spędzić 4 dni nad morzem. Już jest ciepło, choć temperatura wody jeszcze niska, ale za to jest mniej turystów. Można spacerować po plaży, a nawet opalać się na niej.

Warto skorzystać z oferty specjalnej "Weekend Czerwcowy" Dlaczego? Ponieważ tu, w jednym miejscu, mamy zebrane te obiekty, które przygotowały specjalną ofertę na długi weekend czerwcowy! Nie marnujemy czasu na przeglądaniu wszystkich ofert w poszukiwaniu tych czynnych w okolicy Bożego Ciała.

Ceny za noclegi w ramach oferty "Weekend Czerwcowy" przeważnie są droższe niż oferty poza sezonem, ale z reguły są tańsze niż w czasie szczytu letniego.

serce Ulubione
obiekty
0
serce Twoje ulubione obiekty 0