location_on Dowolna lokalizacja

widgets Dowolny typ obiektu

checked Dowolne udogodnienie

DŁUGI WEEKEND BOŻE CIAŁO nad morzem

Chłopy

Zapraszamy na wypoczynek w Bosmańskim Zakątku w Boże Ciało 2024 roku nad morzem! Stworzyliśmy dla Państwa wyjątkową ofertę: Od 30.05.24 do 02.06.24 wynosi tylko 999zł za domek d

Zapraszamy na weekend Boże Ciało nad morzem - ten długi weekend najczęściej przypada w czerwcu (czasem pod koniec maja) - to idealna okazja na wypoczynek! Wiele obiektów przygotowuje specjalne oferty na wypoczynek nad morzem w tym czasie. Co prawda morska woda nie jest jeszcze zbyt ciepła, ale za to można spacerować nadmorską plażą bez tłumu wczasowiczów.

Okolice Bożego Ciała (które z reguły wypada w czerwcu) to drugi, po Majówce, tzw długi weekend przed głównym sesonem. Biorąc tylko jeden dzień z urlopu mamy szansę spędzić 4 dni nad morzem. Już jest ciepło, choć temperatura wody jeszcze niska, ale za to jest mniej turystów. Można spacerować po plaży, a nawet opalać się na niej.

Warto skorzystać z oferty specjalnej "Weekend Czerwcowy" Dlaczego? Ponieważ tu, w jednym miejscu, mamy zebrane te obiekty, które przygotowały specjalną ofertę na długi weekend czerwcowy! Nie marnujemy czasu na przeglądaniu wszystkich ofert w poszukiwaniu tych czynnych w okolicy Bożego Ciała.

Ceny za noclegi w ramach oferty "Weekend Czerwcowy" przeważnie są droższe niż oferty poza sezonem, ale z reguły są tańsze niż w czasie szczytu letniego.

serce Ulubione
obiekty
0
serce Twoje ulubione obiekty 0