location_on Dowolna lokalizacja

widgets Hotele

checked Dowolne udogodnienie

HOTELE nad morzem (18)

Komfortowy Dom Wczasowy, położony nad samym morzem w miejscowości Rewal, zaprasza na wypoczynek!

100 m

KOMPLEKS WYPOCZYNKOWO - REHABILITACYJNY, MASAŻE SOLANKOWE, BASEN, CAŁODZIENNE WYŻYWIENIE

200 m

Hotele nad morzem

Hotel to dobry wybór na spędzenie urlopu nad morzem, zwłaszcza gdy mamy tylko kilka dni urlopu lub podczas urlopu często zmieniamy lokalizację. Inne obiekty w szczycie sezonu wakacyjnego nie chcą przyjmować klientów na kilka nocy bądź oczekują nas dużej dopłaty do standardowej ceny.

Co prawda nocleg w hotelu to chyba najdroższa forma zakwaterowania, ale jednocześnie oferująca najwyższy komfort. Spędzając urlop w hotelu mamy na miejscu restaurację, często również zaplecze w postaci basenu, siłowni, sauny czy strefy Spa & Wellness. Dodatkowo pokoje hotelowe i apartamenty są komfortowo wyposażone, a hotelowa obsługa chętnie pomoże nam w rozwiązywaniu wszelkich problemów.

Hotel to dobry wybór na spędzenie urlopu nad morzem, zwłaszcza gdy mamy tylko kilka dni urlopu lub podczas urlopu często zmieniamy lokalizację. Inne obiekty w szczycie sezonu wakacyjnego nie chcą przyjmować klientów na kilka nocy bądź oczekują nas dużej dopłaty do standardowej ceny.

Cena noclegu w hotelu nad morzem w dużej mierze zależy od kategorii hotelu. Nocleg w hotelu to chyba najdroższa forma zakwaterowania, ceny często przekraczają 100 zł za dobę od osoby. Z drugiej strony nocleg w hotelu to wysoki komfort wypoczynku. Spędzając urlop w hotelu mamy na miejscu restaurację, często również zaplecze w postaci basenu, siłowni, sauny czy strefy Spa & Wellness. Dodatkowo pokoje hotelowe i apartamenty są komfortowo wyposażone, a hotelowa obsługa chętnie pomoże nam w rozwiązywaniu wszelkich problemów.

To zależy od konkretnego hotelu nad morzem. Część obiektów przyjmuje gości z ich czworonożnymi przyjaciółmi, wówczas, w opisie obiektu, znajduje się informacja i piktogram "Akceptujemy małe zwierzęta". W niektórych obiektach może być naliczana dodatkowa opłata za psa.

Każdy ośrodek ma w ofercie inne rodzaje pokoi o różnych standardach. Przeważnie możemy wybierać spośród pokoi jedno lub kilkuosobowych. Dostępne są też pokoje typu studio oraz apartamenty. Standardowe pokoje zawierają łazienkę oraz podstawowe wyposażenie tj. łóżko, telewizor, meble. Apartamenty mają większą powierzchnię (często składają się z 2 pokoi) oraz aneks kuchenny wyposażony w sztućce i naczynia. Pokój typu studio składa się z dwóch wyodrębnionych sypialni połączonych korytarzem, części wypoczynkowej i łazienki.

To jakie łóżko znajdziemy w pokoju znajdziemy w opisie. Pokoje są dzielone nie tylko ze względu na wielkość ale też na rodzaj łóżek. Oprócz pokoi jednoosobowych dostępne są pokoje dwuosobowe typu double room - z jednym dużym łóżkiem lub twin room z dwoma pojedynczymi łóżkami. Ponadto, w zależności od hotelu, możemy wybrać także pokój trzyosobowy z trzema pojedynczymi łóżkami lub z jednym łóżkiem dwumiejscowym i łóżkiem jednomiejscowym.

Najczęściej oferowany jest codzienny room service. To jaki jest zakres świadczonych usług w danym hotelu zależy od jego standardu. Sprzątanie pokoju odbywa się zazwyczaj podczas nieobecności gości w pokoju.

Liczba gwiazdek oznacza konkretny standard. W większości państw, w tym także i w Polsce stosuje się 5 stopniową skalę. Popularne są hotele trzygwiazdkowe, które gwarantują w miarę wysoki poziom i komfortowe warunki. W łazienkach znajdują się ręczniki i kosmetyki, pokoje są eleganckie i zadbane. W takim hotelu można skorzystać z kawiarnii i restauracji. Pięć gwiazdek przyznaje się tylko najlepszym hotelom. Standard pokoi oraz usług jest na najwyższym poziomie i spełniają one wymagania najbardziej wymagających gości hotelowych, o których zadowolenie i potrzeby dba wysoko wykwalifikowany personel.

W większość pokoi hotelowych dostępna jest klimatyzacja.Informacja o dostępności znajduje się w opisie obiektu - bezpośrednio w prezentacji oferty hotelu oraz w postaci piktogramu "Klimatyzacja".

Przede wszystkim warto kierować się miejscowością, w której chcemy spędzić wymarzony urlop. Decyzję może ułatwić wybranie poszczególnych atrybutów według wymagań oraz osobistych preferencji. Zaznaczając odpowiednie piktogramy np. "Akceptacja zwierząt", "Basen", "Aneks kuchenny" uzyskamy propozycję różnych hoteli w danym miejscu, które będą spełniać zaznaczone warunki.

Każdy hotel ma nieco inną ofertę. Opis tego, co jest oferowane w danym obiekcie znajdziemy w jego charakterystyce. Zazwyczaj do dyspozycji gości jest hotelowa restauracja i kawiarnia, ogród z boiskiem i placem zabaw czy miejsce do grillowania. Wiele z prezentowanych hoteli oferuje także basen oraz zabiegi SPA i wellness, a także wypożyczalnię sprzętu sportowego.

Cennik poszczególnych hoteli znajduje się w opisie w zakładce Cennik. 

serce Ulubione
obiekty
0
serce Twoje ulubione obiekty 0