lub
search Dowolna lokalizacja

widgets Ośrodki SPA

checked Dowolne udogodnienie
lub

OŚRODKI SPA NAD MORZEM

Ostrowo

Całoroczne domki apartamentowe w spokojnej okolicy (Ostrowo obok Karwi i Jastrzębiej Góry). Strefa relaksu - SPA (sauny i łaźnia parowa) w cenie pobytu.

Oferta "SPA nad Morzem" skierowana jest dla tych, którzy oprócz tradycyjną formą wypoczynku nad morzem, chcą również poddać swoje ciało odnowie biologicznej i SPA. Wiele hoteli i ośrodków posiada ofertę SPA dla dwojga.

Pobyt w obiekcie SPA jest zazwyczaj droższy niż w pensjonacie czy apartamencie. Do tego typu obiektów nie jedziemy tylko po to, żeby relaksować się na plaży, ale głównie po to by wypocząc i skorzystać z odnowy biologicznej. Ośrodki SPA najczęściej oferują komfortowy pobyt z całodziennym wyżywieniem, a do tego szereg zabiegów SPA & Wellness, których nie znajdziemy w innych obiektach.

Każdy ośrodek oferuje swój autorski pakiet SPA i zakres jego zabiegów. W ofertach znajdziemy najczęściej masaże, turnusy rehabilitacyjne, zabiegi relaksujące i odmładzające, zabiegi Wellness i SPA, zajęcia fitness czy na basenie. Wybrane ośrodki dysponują także basenem, jacuzzi i rozmaitymi rodzajami saun. w profesjonalnych i niwoczesnie wyposażonych gabinetach zabiegowych możemy skorzystać zabiegów, elektroterapii, krioterapii, leczniczych inhalacji czy okładów i kąpieli. Oferta jest niezwykle bogata i skrojona na miarę każdych wymagań. Co znajduje się w ofercie poszczególnego ośrodka znajdziemy w jego opisie.

Większość zabiegów ma na celu regenerację i odbudowę zdrowia. Przed wykonywanym zabiegiem warto jednak porozmawiać z osobą wykonującą. Profesjonalna i wyszkolona kadra na pewno udzieli odpowiednich wskazówek i w razie jakichkolwiek przeciwwskazań zaoroponuje alternatywny zabieg. Najczęstszym przeciwwskazaniem są poważne choroby serca i choroby układu krążenia, zaburzenia rytmu serca, uczulenia stan pozawałowy czy stany zapalne. Szczególną ostrożność powinny zachować kobiety w ciąży. Niezależnie od rodzaju przeciwwskazania należy poinformować o tym personel i zgłosić mu wszelkie dolegliwości bólowe i chorobowe, Czy trzeba korzystać ze wszystkich zabiegów?

Oczywiście nie! Do SPA jedziemy by się zrelaksować i odpocząć. To Państwo decydują z czego warto skorzystać i jakiej rozkoszy się oddać. Z każdego zabiegu można zrezygnować. Warto dowiedzieć się bezpośrednio w ośrodku, czy zostanie zwrócona kwota za niewykorzystany zabieg.

Nie jest konieczne specjalne ubranie. Warto jednak zadbać o wygodę i ubiór w którym będziemy czuć się komfortowo. Dobrym rozwiązaniem jest wygodny, niekrępujący ruchów dres i obuwie zmienne (klapki, trampki itp.), a w przypadku gdy przewidziane są zajęcia na basenie - strój jednoczęściowy i czepek. Na niektóre zabiegi np. sauna, okłady dobrze mieć przy sobie szlafrok oraz ręcznik.

Przede wszystkim trzeba przyjść z pozytywnym nastawieniem. Dobrze jest zjawić się minimum 15 minut wcześniej przed planowanym zabiegiem - aby ewentualnie się przebrać i skonsultować z personelem oraz poinformować go o dolegliwościach czy osobistych preferencjach. Godzinę przed wizytą nie powinno się spożywać obfitych posiłków i pić alkoholu. Wskazane jest także zdjęcie biżuterii. 

wSPAniałe Ośrodki nad Morzem Bałtyckim!

Spa nad morzem Bałtyckim do dobry pomysł. Mikroklimat nadmorski połączony z pobytem w hotelu ze SPA to niezapomniane doznania i możliwość odprężenia i relaksu. Coraz więcej obiektów nad Morzem Bałtyckim posiada ofertę SPA. Na dodatek oferta ośrodków SPA w polskich kurortach jest bardzo konkurencyjna cenowo i jakościowo w stosunku do zagranicznych ośrodków. Najlepiej wybrać się na Spa nad morzem w okresie posezonowym, większość obiektów Spa nad Bałtykiem oferuje możliwość wypoczynku przez cały rok!

Zachęcamy także do sprawdzenia oferty obiektów rehabilitacji nad morzem.

SPA nad morzem dla dwojga

serce Ulubione
obiekty
0
serce Twoje ulubione obiekty 0