Kolonie, Zielone szkoły nad morzem

(7)

Kolonie, Zielone szkoły nad morzem

Szukacie miejsca na wypoczynek dla większej grupy? Zielone szkoły, kolonie, obozy młodzieżowe to bardzo popularna forma wypoczynku nad morzem. Zielone szkoły nad morzem to ciekawa odskocznia dla maluchów i młodzieży. Kolonie i obozy dla dzieci i młodzieży to ciekawa forma spędzenia wakacji i idealny sposób na nawiązanie nowych znajomości. Wyjazdy firmowe i integracyjne nad morze to ciekawa forma budowania relacji i współpracy w zespole.

Nad morzem jest wiele obiektów noclegowych, które oferują zorganizowany pobyt dla dzieci i młodzieży. Wiele ośrodków proponuje pobyty na kolonie i obozy nad morzem zarówno dla małych jaki i większych dzieci. Najczęściej ośrodki oferują zakwaterowanie w pokojach. Są też takie ośrodki nad morzem, które proponują pobyt na zielone szkoły i kolonie również w kilkuosobowych domkach.

Ośrodki, które organizują wypoczynek grupowy mają w swojej ofercie różne atrakcje. W wielu ośrodkach jest świetlica, sala do ćwiczeń, sala zabaw oraz plac zabaw. Część ośrodków proponuje również basen, salę dyskotekową oraz zajęcia z animatorami.

Koszty uzależnione są od wielu czynników. Ośrodki organizujące kolonie, obozy młodzieżowe i zielone szkoły z reguły mają przygotowaną osobną ofertę cenową dla grup. Na ostateczną cenę wpływa na pewno: liczebność grupy, standard ośrodka, atrakcje dostępne na terenie ośrodka, termin pobytu, odległość od morza.

Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00