Trzęsacz Noclegi

3 obiektów na 1 stronach

Noclegi w miejscowościach sąsiednich

1

Często zadawane pytania

Większość wczasowiczów przyjeżdża do Trzęsacza dla piaszczystej plaży pod wysokim klifem. Na schodach zejściowych na plażę umieszczono taras widokowy. Ale największą atrakcją turystyczną w Trzęsaczu są ruiny średniowiecznego kościoła. Kolejną ciekawą atrakcją turystyczną w Trzęsaczu jest Nadmorska Linia Kolejowa. To zabytkowa linia kolei wąskotorowej, latem kolejka kursuje wahadłowo między Trzęsaczem i Pogorzelicą. Warto również odwiedzić Multimedialne Muzeum na Klifie.

Trzęsacz oferuje dość bogatą bazę turystyczną - znajdziemy tu ośrodki wypoczynkowe, apartamenty, pokoje, tanie kwatery, domki letniskowe czy pola namiotowe. Zatem jakich noclegów w Trzęsaczu jest najwięcej? Najliczniejszą grupą noclegową są domki i pokoje.

Trzęsacz to nieduża miejscowość turystyczna i nie ma tu wielu restauracji, co nie znaczy, że na obiad musimy jechać 20-30 kilometrów. W Trzęsaczu działa kilka restauracji, barów, pizzeri czy smażalni ryb. A jeśli chcemy zjeść coś słodkiego to w Trzęsaczu jest kilka cukierni, kawiarni czy lodziarni.

Najtańsze noclegi w Trzęsaczu zaczynają się już od 35-40 zł od osoby za dobę - to głównie oferta tanich kwater i pokoi. Noclegi bliżej plaży są droższe, podobnie jest w przypadku bardziej komfortowych obiektów - apartamentów. Średnia cena apartamentów w Trzęsaczu waha się w przedziale 50-75 zł od osoby za dobę.

Dodaj Obiekt Logowanie