location_on Dowolna lokalizacja

widgets Dowolny typ obiektu

checked Dowolne udogodnienie

Kopalino Noclegi (21)

Noclegi w sąsiednich miejscowościach

Kopalino to maleńka nadmorska wioska letniskowa położona około 2 kilometry od nadmorskiej plaży, pomiędzy Dębkami a Łebą. Osada otoczona jest lasami, które jesienią obfitują w grzyby i jagody. Kopalino to wspaniałe tereny dla rowerzystów, jest tu wiele malowniczych, oznaczonych tras rowerowych.

Jezioro Kopalińskie położone jest około 1 km od centrum Kopalina i od morza. Można tu łowić ryby oraz wypożyczyc łódkę. Jezioro otoczone jest lasem i stanowi idealne miejsce do wypoczynku.

Jedną z ciekawostek w okolicy Kopalina jest odległa zaledwie o 8 kilometrów (w lini prostej) na wschód wysoka na ponad 33 metry, wybudowana w XX wieku - latarnia morska Stilo w Osetniku. Rozpościera się z niej przepiękny widoko okoliczną naturę oraz morze.

 

Kopalino to nieduża miejscowość turystyczna i nie ma tu hoteli czy dużych apartamentowców. Trzon oferty noclegowej w Kopalinie stanowią domki letniskowe i pokoje gościnne.

W Kopalinie nie znajdziemy wielu obiektów gastronomicznych. Najwygodniej wybrać ofertę wypoczynku w Kopalinie z pełnym wyżywieniem.

Najtańsze noclegi w Kopalinie zaczynają się już od 25-35 zł od osoby za dobę - to głównie oferta pokoi i domków. Noclegi bliżej plaży są droższe, podobnie jest w przypadku bardziej komfortowych obiektów - apartamentów.

serce Ulubione
obiekty
0
serce Twoje ulubione obiekty 0