Jarosławiec Noclegi

23 obiektów na 1 stronach

Pomorze Środkowe - noclegi w regionie

1 2 3 4 >>

Często zadawane pytania

Cena za noclegi nad morzem zależy od kilku czynników. Największy wpływ na cenę ma kategoria wybranego obiektu - im bardziej luksusowy (hotel, apartament) - tym oczywiście drożej. Duży wpływ na cenę ma również lokalizacja obiektu - im bliżej do plaży i największych atrakcji - tym drożej. Noclegi w popularnych miejscowościach (np Międzyzdroje, Łeba, Władysławowo, Mielno) również mogą być droższe. Jeśli szukasz tańszego noclegu sprawdź ofertę tanich kwater czy pokoi w mniejszych miejscowościach - tu ceny zaczynają się już od 20-25 zł. Za około 50 zł od osoby można znaleźć nocleg w obiektach, które położone są stosunkowo blisko plaży.

Noclegi nad morzem to wiele kategorii obiektów. Nad morzem znajdziemy praktycznie każdy rodzaj noclegu - od hotelu po pole namiotowe. Ale zdecydowanie najwięcej obiektów noclegowych znajdziemy w dwóch kategoriach - to pokoje i domki - po około 400 propozycji w każdej z nich.

Gdy wyjeżdżamy na urlop z dziećmi nad morzem mniej istotne jest czy wybierzemy apartament czy domek letniskowy. Warto szukać obiektów, które zapewniają infrastrukturę wspierającą wypoczynek z dziećmi. Takim minimum wydaje się być plac zabaw, dobrze, gdy wybrany przez nas obiekt ma dodatkową świetlicę czy salę zabaw, gdzie nasze pociechy będą mogły się zająć w czasie niepogody. Część obiektów (zwłaszcza te większe) zatrudnia animatorów, którzy zajmują się przez jakiś czas opieką nad dziećmi, angażując je ciekawymi zajęciami. Wówczas - my rodzice - możemy również mieć chwilę wytchnienia na urlopie. Jeśli jedziemy na urlop z małymi dziećmi warto szukać obiektów, które mogą zapewnić akcesoria dla niemowląt - wanienki do kąpieli, łóżeczka z pościelą, krzesełka do karmienia, specjalne menu dla dzieci. Informacje dotyczące przystosowania obiektu noclegowego do pobytu z dziećmi znajdziesz w opisie obiektu.

To zależy od konkretnego obiektu - nie ma tu reguły. Należy zapoznać się z opisem obiektu, aby mieć pewność co znajduje się na wyposażeniu. Niektóre obiekty wyposażone są w aneks kuchenny z kuchenką, lodówką i naczyniami - tu bez problemu przyrządzimy sobie posiłek. W jeszcze innych obiektach są wydzielone oddzielne, ogólnodostępne kuchnie z jadalniami do dyspozycji gości. Część obiektów noclegowych oferuje również całodobowe wyżywienie - wówczas, z reguły, aneks kuchenny ogranicza się do urządzeń umożliwiających tylko zaparzenie kawy czy herbaty. 

Część obiektów przyjmuje gości z ich czworonożnymi przyjaciółmi, wówczas, w opisie obiektu, znajduje się informacja i piktogram "Akceptujemy małe zwierzęta". W niektórych obiektach może być naliczana dodatkowa opłata za zwierzę.

Jarosławiec to niewielka, spokojna miejscowość położona w województwie zachodniopomorskim, pomiędzy Wickiem Morskim i Darłowem. Jarosławiec nazywany jest "polskim Dubajem" dzięki sztucznej plaży.  Do niewątpliwych atutów miejscowości należą sosnowy lasy, czysta woda morska, a także klifowe wybrzeże. Na plaży znajduje się czynna w sezonie, największa zjeżdżalnia wodna w okolicy.

W Jarosławcu znajduje się największy na środkowym wybrzeżu klif, jego długość wynosi około 2 km, a wysokość osiąga nawet 24 m. Wzdłuż klifowego wybrzeża rozmieszczonych jest wiele punktów widokowych, z których można podziwiać piękną plażę i czysty Bałtyk.

Jedną z atracji miejscowości jest także latarnia morska, którą można zwiedzać w okesie od maja do września. Latarnia zbudowana została z czerwonej i glazurowanej cegły na planie koła, ma 33 m wysokości, a z balkonu rozpościera się przepiękny widok na morze i przybrzezne jeziora.

W Jarosławcu znajduje się również przystań rybacka, z przynależącą do niej plażą, na której ciekawym elementem są kolorowe kutry rybackie. Na miejscu można zaopatrzyć się w świeżą rybę ? w tych rejonach Morza Bałtyckiego występują między innymi dorsze, trocie, leszcze, śledzie, węgorze i belony.

Bogata i różnorodna oferta noclegowa przyciąga co roku coraz więcej turystów, warto tu również przyjechać po sezonie!

 

Dodaj Obiekt Logowanie