location_on Dowolna lokalizacja

widgets Dowolny typ obiektu

checked Dowolne udogodnienie

Mikoszewo Noclegi (8)

Noclegi w sąsiednich miejscowościach

Mikoszewo to wieś znajdująca się w województwie pomorskim, w gminie Stegna na obszarze Żuław Wiślanych. Mikoszewo, jak na nadbałtycką wieś przystało, posiada oczywiście plażę. Co prawda z centrum wsi na plażę jest około 1,5 kilometra, ale droga prowadzi przez nadmorski las, a sama plaża jest szeroka i piaszczysta. W sezonie działa tu strzeżone kąpielisko nadmorskie przy wejściu nr 89. Z Mikoszewa, dzięki przeprawie promowej, jest zaledwie 20 kilometrów do Gdańska

Mikoszewo jest miejscem, gdzie nienaruszoną działaniem człowieka przyrodę można spotkać na każdym kroku. W 1991 roku na północ od wsi został utworzony rezerwat Mewia Łacha. Jest to miejsce gniazdowania rzadkich gatunków ptactwa wodnego, jak również miejscem odpoczynku dla ptactwa w trakcie corocznych wędrówek do ciepłych krajów. Rezerwat ten jest jedynym miejscem w Polsce, gdzie stale występują foki.

Mikoszewo jest nastawione na turystów, którzy cenią sobie bliskość przyrody. Do zaoferowania turystom miejscowość ma zarówno domki niedaleko plaży, przy lesie, ale także prywatne pokoje oraz apartamenty. Zapraszamy do Mikoszewa!

Mikoszewo to szeroka i piaszczysta plaża, ze strzezonym kąpieliskiem nadmorskim przy wejściu nr 89. Spędzając urlop w Mikoszewie warto skorzystać z przeprawie promowej, inną atrakcją jest kolej wąskotorowa, którą możemy wybrać się na wycieczkę aż do Sztutowa.

Mikoszewo to nieduża miejscowość turystyczna i nie ma tu hoteli czy dużych apartamentowców. Trzon oferty noclegowej w Mikoszewie stanowią pokoje gościnne i domki letniskowe. W Mikoszewie działa też kilka ośrodków wczasowych.

W Mikoszewie nie znajdziemy wielu obiektów gastronomicznych. Najwygodniej wybrać ofertę wypoczynku w Mikoszewie z pełnym wyżywieniem.

Najtańsze noclegi w Mikoszewie zaczynają się już od 25-30 zł od osoby za dobę - to głównie oferta tanich kwater i pokoi. Noclegi bliżej plaży są droższe, podobnie jest w przypadku bardziej komfortowych obiektów - apartamentów.

serce Ulubione
obiekty
0
serce Twoje ulubione obiekty 0