Władysławowo Noclegi

61 obiektów na 1 stronach

Noclegi w miejscowościach sąsiednich

1

Często zadawane pytania

Władysławowo dysponuje bogatą bazą turystyczną i znajdziemy tu praktycznie każdy rodzaj noclegu - od hotelu po pole namiotowe. Ale zdecydowanie najwięcej obiektów noclegowych we Władysławowie znajdziemy w dwóch kategoriach - to pokoje i domki

Władysławowo to dobrze zorganizowana miejscowość turystyczna z bogatą bazą obiektów gastronomicznych - liczne restauracje, bary, pizzerie, smażalnie ryb, kawiarnie, lodziarnie - to wszystko czeka na turystów - każdy więc znajdzie tu coś dla siebie.

We Władysławowie działa kilka strzeżonych kąpielisk z licznymi atrakcjami: zjeżdżalnie wodne, wypożyczalnie sprzętu sportowego, dla dzieci dmuchane konstrukcje, punkty gastronomiczne, turnieje piłki siatkowej, czy nożnej. Do innych atrakcji miasta należą przede wszystkim Lunapark Sowiński, Muzeum Iluzji, Park Rozrywki Ocean Park, Motylarnia, a także Labirynt w polu kukurydzy w Swarzewie.

Najtańsze noclegi we Władysławowie zaczynają się już od 30-35 zł od osoby za dobę - to głównie oferta tanich kwater i pokoi. Noclegi bliżej plaży są droższe, podobnie jest w przypadku bardziej komfortowych obiektów - apartamentów. Średnia cena apartamentów we Władysławowie waha się w przedziale 50-75 zł od osoby za dobę.

Władysławowo to miasto znajdujące się w województwie pomorskim. Położone jest na Pobrzeżu Gdańskim, nad Morzem Bałtyckim i Zatoką Pucką, 48 km od Gdyni i 33 km od Helu. We Władysławowie zostało zorganizowanych 5 kąpielisk. W sezonie letnim na plażowiczów czekają liczne atrakcje: zjeżdżalnie wodne, wypożyczalnie sprzętu sportowego, dla dzieci dmuchane konstrukcje, punkty gastronomiczne, turnieje piłki siatkowej, czy nożnej. 

Port we Władysławowie służy przede wszystkim rybakom, ale chętnie korzystają także z niego turyści - spacerując po falochronie, płynąc statkiem na wycieczkowy rejs, czy kutrem na wędkarski połów dorsza. Do innych atrakcji miasta należą przede wszystkim Muzeum Iluzji, Park Rozrywki Ocean Park, Motylarnia, a także Labirynt w polu kukurydzy w Swarzewie. We Władysławowie znajduje się również Lunapark Sowiński zapewniający sporą dawkę emocji i dobrej zabawy dla całej rodziny!

Klifowe wysokie wybrzeże pomiędzy Władysławowem a Jastrzębią Górą, na wysokości Chłapowa, już od kilku lat chętnie wybierają paralotniarze oraz motolotniarze jako miejsce startu. Natomiast fani sportów wodnych będą zachwyceni bardzo dobrymi warunkami do uprawiania windsurfingu, jakie zapewnia Zatoka Pucka. Płytka i prędko nagrzewająca się woda, małe zafalowanie, a na dodatek przewaga wiatrów zachodnich, wiejących niemal wzdłuż brzegu, stwarzają idealne warunki dla amatorów żagla na desce, zarówno o wysokim stopniu wtajemniczenia jak i początkujących. 

Władysławowo oferuje bardzo bogatą ofertę noclegową. Tanie noclegi we Władysławowie to wiele miejsc w tanich kwaterach prywatnych czy pokojach gościnnych. Kameralne pensjonaty, komfortowe apartamenty, luksusowe hotele z zabiegami SPA. Położenie miasta sprawia że dużo noclegów we Władysławowie położone jest blisko plaży, prawie nad samym brzegiem morza. 

Zapraszamy na noclegi w miejscowości Władysławowo!

Dodaj Obiekt Logowanie