Chłapowo Noclegi

21 obiektów na 1 stronach

Noclegi w miejscowościach sąsiednich

1

Często zadawane pytania

Chłapowo to nieduża miejscowość turystyczna i nie ma tu hoteli czy dużych apartamentowców co w pobliskim Władysławowie. Trzon oferty noclegowej w Chłapowie stanowią pokoje gościnne, domki i tanie kwatery. W Chłapowie działa też kilka ośrodków wczasowych.

Ceny za noclegi w Chłapowie zależą od kilku czynników. Największy wpływ na cenę ma kategoria wybranego obiektu - im bardziej luksusowy (hotel, apartament) - tym oczywiście drożej. Duży wpływ na cenę ma również lokalizacja obiektu - im bliżej do plaży i najwiekszych atrakcji - tym drożej. Jeśli szukasz tańszego noclegu sprawdź ofertę tanich kwater czy pokoi - tu ceny zaczynają się już od 25-30 zł. Za około 50 zł od osoby można znaleźć nocleg w Chłapowie, który położony jest stosunkowo blisko plaży.

Chłapowo to nieduża miejscowość turystyczna i nie ma tu tylu restauracji, nie znaczy to jednak, że na obiad musimy jechać do Władysławowa. W Chłapowie działa kilka restauracji, barów, pizzeri czy smażalni ryb. A jeśli chcemy zjeść coś słodkiego to w Chłapowie jest kilka cukierni, kawiarni czy lodziarni.

To zależy od konkretnego obiektu noclegowego w Chłapowie. Część obiektów przyjmuje gości z ich czworonożnymi przyjaciółmi, wówczas, w opisie obiektu, znajduje się informacja i piktogram "Akceptujemy małe zwierzęta". W niektórych obiektach może być naliczana dodatkowa opłata za psa.

Dodaj Obiekt Logowanie