Bobolin Noclegi

47 obiektów na 1 stronach

Noclegi w miejscowościach sąsiednich

Często zadawane pytania

Cena za noclegi nad morzem zależy od kilku czynników. Największy wpływ na cenę ma kategoria wybranego obiektu - im bardziej luksusowy (hotel, apartament) - tym oczywiście drożej. Duży wpływ na cenę ma również lokalizacja obiektu - im bliżej do plaży i największych atrakcji - tym drożej. Noclegi w popularnych miejscowościach (np Międzyzdroje, Łeba, Władysławowo, Mielno) również mogą być droższe. Jeśli szukasz tańszego noclegu sprawdź ofertę tanich kwater czy pokoi w mniejszych miejscowościach - tu ceny zaczynają się już od 20-25 zł. Za około 50 zł od osoby można znaleźć nocleg w obiektach, które położone są stosunkowo blisko plaży.

Noclegi nad morzem to wiele kategorii obiektów. Nad morzem znajdziemy praktycznie każdy rodzaj noclegu - od hotelu po pole namiotowe. Ale zdecydowanie najwięcej obiektów noclegowych znajdziemy w dwóch kategoriach - to pokoje i domki - po około 400 propozycji w każdej z nich.

Gdy wyjeżdżamy na urlop z dziećmi nad morzem mniej istotne jest czy wybierzemy apartament czy domek letniskowy. Warto szukać obiektów, które zapewniają infrastrukturę wspierającą wypoczynek z dziećmi. Takim minimum wydaje się być plac zabaw, dobrze, gdy wybrany przez nas obiekt ma dodatkową świetlicę czy salę zabaw, gdzie nasze pociechy będą mogły się zająć w czasie niepogody. Część obiektów (zwłaszcza te większe) zatrudnia animatorów, którzy zajmują się przez jakiś czas opieką nad dziećmi, angażując je ciekawymi zajęciami. Wówczas - my rodzice - możemy również mieć chwilę wytchnienia na urlopie. Jeśli jedziemy na urlop z małymi dziećmi warto szukać obiektów, które mogą zapewnić akcesoria dla niemowląt - wanienki do kąpieli, łóżeczka z pościelą, krzesełka do karmienia, specjalne menu dla dzieci. Informacje dotyczące przystosowania obiektu noclegowego do pobytu z dziećmi znajdziesz w opisie obiektu.

To zależy od konkretnego obiektu - nie ma tu reguły. Należy zapoznać się z opisem obiektu, aby mieć pewność co znajduje się na wyposażeniu. Niektóre obiekty wyposażone są w aneks kuchenny z kuchenką, lodówką i naczyniami - tu bez problemu przyrządzimy sobie posiłek. W jeszcze innych obiektach są wydzielone oddzielne, ogólnodostępne kuchnie z jadalniami do dyspozycji gości. Część obiektów noclegowych oferuje również całodobowe wyżywienie - wówczas, z reguły, aneks kuchenny ogranicza się do urządzeń umożliwiających tylko zaparzenie kawy czy herbaty. 

Część obiektów przyjmuje gości z ich czworonożnymi przyjaciółmi, wówczas, w opisie obiektu, znajduje się informacja i piktogram "Akceptujemy małe zwierzęta". W niektórych obiektach może być naliczana dodatkowa opłata za zwierzę.

Bobolin to niewielka wioska letniskowa położona w województwie zachodniopomorskim, pomiędzy Dąbkami i Darłowem, na terenie gminy Darłowo. Największym atutem tego miejsca jest szeroka i piaszczysta plaża, która nawet w szczycie sezonu nie jest zatłoczona. Dzięki temu doceniana jest przez turystów spragnionych prawdziwego wypoczynku, ciszy i spokoju.

Jedną z tutejszych atrakcji są bunkry, znajdujące się na plaży w Bobolinie. Stanowią one pozostałości po II Wojnie Światowej, a większość z nich położona jest na terenie dzisiejszej jednostki wojskowej. Wielkie, betonowe bunkry najprawdopodobniej służyły jako tarcze strzelnicze do testowania broni wielkiego kalibru (posiadają wyraźne ślady trafień pocisków) i intrygują zarówno odwiedzających to miejsce turystów, jak i historyków.

Bobolin objęty jest również strefą ochrony uzdrowiskowej "B" Dąbki. Przyjeżdżają tu osoby skarżące się zarówno na choroby górnych i dolnych dróg oddechowych, jak i choroby ortopedyczno-urazowe, endokrynologiczne oraz kardiologiczne. 

Osoby lubiące wypoczywać aktywnie również znajdą coś dla siebie. Przez Bobolin przebiegają ścieżki rowerowe oraz szlaki turystyczne, pozwalające na uprawianie popularnego już nordic walking'u.

Bobolin znajduje się także wśród kilkunastu polskich miejscowości położonych na trasie Nadmorskiego Szlaku Rowerowego będącego częścią projektu EuroVelo10.

Dodaj Obiekt Logowanie