lub
search Dowolna lokalizacja

widgets Dowolny typ obiektu

checked Dowolne udogodnienie
lub

Bobolin Noclegi

Bobolin NOCLEGI nad morzem

Bobolin

Posiadamy do Państwa dyspozycji 8 domków jednopoziomowych. W każdym znajduje się aneks kuchenny, sal

Bobolin

Serdecznie zapraszamy na wielkie otwarcie nowego ośrodka komfortowych domków wypoczynkowych w Bobolinie! Startujemy 15.07.23!

Bobolin

BOBOLIN - tanie domki letniskowe blisko plaży, duży teren, plac zabaw, zwierzęta mile widziane.

Dąbki

Domki w otoczeniu tras rowerowych, spływów kajakowych, łowisk wędkarskich - zapraszamy do miejscowości Dębki!

Bobolin to nieduża miejscowość turystyczna i nie ma tu hoteli czy dużych apartamentowców. Trzon oferty noclegowej w Bobolinie stanowią domki i pokoje gościnne. W Bobolinie działa też kilka ośrodków wczasowych.

Najtańsze noclegi w Bobolinie zaczynają się już od 30-35 zł od osoby za dobę - to głównie oferta pokoi gościnnych. Domki również mogą być tanie, pod warunkiem, że jedziemy na urlop w większym gronie. Noclegi bliżej plaży są droższe, podobnie jest w przypadku bardziej komfortowych obiektów - apartamentów. Cena apartamentów w Bobolinie rozpoczyna się od około 50 zł od osoby za dobę, choć można znaleźć i tańsze obiekty.

Jeśli wyjeżdżamy na urlop z dziećmi powinniśmy szukać obiektów, które zapewniają infrastrukturę wspierającą wypoczynek z dziećmi. Takim minimum wydaje się być plac zabaw, warto szukać obiektów z dodatkową świetlicą czy salą zabaw, gdzie nasze pociechy będą mogły się zająć w czasie niepogody. Część obiektów, zwłaszcza większe ośrodki wypoczynkowe, zatrudnia animatorów, którzy zajmują się przez jakiś czas opieką nad dziećmi, angażując je ciekawymi zajęciami. Jeśli jedziemy na urlop z młodszymi dziećmi warto szukać obiektów, które mogą zapewnić akcesoria dla niemowląt - wanienki do kąpieli, łóżeczka z pościelą, krzesełka do karmienia, specjalne menu dla dzieci. Informacje dotyczące przystosowania obiektu noclegowego do pobytu z dziećmi znajdziesz w opisie obiektu.

Bobolin to nieduża miejscowość turystyczna i nie ma tu tylu restauracji, co w dużych ośrodkach jak Darłowo. Nie znaczy to jednak, że na obiad musimy jechać 20-30 kilometrów. W Bobolinie działa kilka restauracji, barów, pizzeri czy smażalni ryb.

Bobolin

Bobolin to niewielka wioska letniskowa położona w województwie zachodniopomorskim, pomiędzy Dąbkami i Darłowem, na terenie gminy Darłowo. Największym atutem tego miejsca jest szeroka i piaszczysta plaża, która nawet w szczycie sezonu nie jest zatłoczona. Dzięki temu doceniana jest przez turystów spragnionych prawdziwego wypoczynku, ciszy i spokoju.

Jedną z tutejszych atrakcji są bunkry, znajdujące się na plaży w Bobolinie. Stanowią one pozostałości po II Wojnie Światowej, a większość z nich położona jest na terenie dzisiejszej jednostki wojskowej. Wielkie, betonowe bunkry najprawdopodobniej służyły jako tarcze strzelnicze do testowania broni wielkiego kalibru (posiadają wyraźne ślady trafień pocisków) i intrygują zarówno odwiedzających to miejsce turystów, jak i historyków.

Bobolin objęty jest również strefą ochrony uzdrowiskowej "B" Dąbki. Przyjeżdżają tu osoby skarżące się zarówno na choroby górnych i dolnych dróg oddechowych, jak i choroby ortopedyczno-urazowe, endokrynologiczne oraz kardiologiczne. 

Osoby lubiące wypoczywać aktywnie również znajdą coś dla siebie. Przez Bobolin przebiegają ścieżki rowerowe oraz szlaki turystyczne, pozwalające na uprawianie popularnego już nordic walking'u.

Bobolin znajduje się także wśród kilkunastu polskich miejscowości położonych na trasie Nadmorskiego Szlaku Rowerowego będącego częścią projektu EuroVelo10.

serce Ulubione
obiekty
0
serce Twoje ulubione obiekty 0