location_on Dowolna lokalizacja

widgets Dowolny typ obiektu

checked Dowolne udogodnienie

Jezierzany Noclegi (21)

Noclegi w sąsiednich miejscowościach

Jezierzany to letniskowa wieś położona w województwie zachodniopomorskim, niedaleko Jarosławca. Miejscowość oddalona jest od wybrzeża o ok. 2 km, a w jej pobliżu znajduje się jezioro Wicko Pomorskie. Przy jeziorze działa wypożyczalnia sprzętu wodnego oraz szkoła żeglarska, można tu również łowić ryby. 

Na terenie miejscowości znajduje się Galeria Rybacka. Obecnie wśród prezentowanych eksponatów znaleźć można zarówno te, które już wyszły z użycia, jak i te współcześnie wykorzystywane. Zobaczyć tam można między innymi: zbiór lamp okrętowych, kapoki, koła ratunkowe i tratwy, mapy, kompasy, busole, sekstansy, radary, wiatromierze, sieci rybackie, a nawet wydobyte z dna morskiego elementy statków rybackich.

Wybierając się do Jezierzan warto wziąć ze sobą rower - przez Jezierzany przebiega Międzynarodowy Szlak Rowerowy R-10 - Nadmorski.

Jezierzany to nieduża miejscowość turystyczna i nie ma tu hoteli czy dużych apartamentowców. Trzon oferty noclegowej w Jezierzanach stanowią domki letniskowe. W Jezierzanach działa też kilka obiektów oferujących pokoje gościnne.

Najtańsze noclegi w Jezierzanach zaczynają się już od 25-30 zł od osoby za dobę - to głównie oferta domków letniskowych i pokoi. Noclegi bliżej plaży i te o wyższym standardzie są droższe.

W Jezierzanach nie znajdziemy wielu obiektów gastronomicznych. Najwygodniej wybrać ofertę wypoczynku w Jezierzanach z pełnym wyżywieniem. Na szczęście, w pobliżu mamy do dyspozycji obiekty gastronomiczne w Jarosławcu.

serce Ulubione
obiekty
0
serce Twoje ulubione obiekty 0