Wyślij zapytanie

Domki MISTRAL

Zapraszamy do kompleksu komfortowych wakacyjnych domów położonych w Jarosławcu

Do Plaży: 600m
Rozgwiazdy 11, Jarosławiec
Wyślij zapytanie

Domki MISTRAL

Zapraszamy do kompleksu komfortowych wakacyjnych domów położonych w Jarosławcu

Do Plaży: 600m
Rozgwiazdy 11, Jarosławiec

!!!Bon turystyczny!!!

Mistral Jarosławiec to kompleks komfortowych wakacyjnych domów położonych w Jarosławcu. BORA i FEN to 5 osobowe domy a TAJFUN , TORNADO, BRYZA i ZEFIR to 8 osobowe domy posiadające wszystkie standardy domu mieszkalnego. Znajdujemy się w niedalekiej odległości morza - 600 metrów do plaży Dubaj! Stworzyliśmy to miejsce, aby razem z Państwem cieszyć się i korzystać ze słonecznych dni na najpiękniejszej plaży w Polsce.

 

Nasza oferta

BORA i FEN to nowoczesne i funkcjonalne dwupoziomowe domy wolnostojące powierzchni 50 mkw.
W wyposażeniu każdej słonecznej i dużej kuchni jest płyta elektryczna, lodówka, czajnik, komplet garnków i patelni, naczynia, sztućce oraz sprzęt potrzebny do przygotowania posiłków.
Łazienki wyposażone są w kabinę prysznicową, WC, nowoczesną pralkę o obrotach 1200 oraz suszarkę stojącą na bieliznę.
W każdym domu dwie niezależne sypialnie wyposażone są w wygodne łóżka, meble do przechowywania odzieży oraz małą biblioteczkę. W sypialni na parterze znajduje się łóżko o wymiarach 90x200, natomiast na piętrze BORY I FENA do Państwa dyspozycji oddajemy trzy łóżka w tym jedno o wymiarach 140x200 oraz dwa 90x200.
Dla Rodziców z małymi dziećmi udostępniamy wanienkę do kąpieli i krzesełko do karmienia.
Każdy dom wyposażony jest w stół ogrodowy z krzesłami, parasol przeciwsłoneczny oraz duży grill.

Każdy z domów przeznaczony jest dla 5 osób.

TAJFUN i TORNADO to dwa świetnie zaaranżowane i nowoczesne dwupiętrowe domy o powierzchni 60 mkw każdy, w zabudowie bliźniaczej, w którym oba posiadają kuchnię wyposażoną w płytę elektryczną, lodówkę, czajnik, komplet garnków i patelni, naczynia, sztućce oraz sprzęt potrzebny do przygotowania posiłków.
Każda łazienka wyposażona jest w kabinę prysznicową, WC, nowoczesną pralkę o obrotach 1200 oraz suszarkę stojącą na bieliznę.
Oba domy posiadają trzy niezależne sypialnie wyposażone w fantastyczne łóżka, meble do przechowywania odzieży oraz małą biblioteczkę. W każdym domu jedna sypialnia znajduje się na parterze i wyposażona jest w wygodne małżeńskie łóżko o wymiarach 140X200. Dwie kolejne sypialnie na piętrze posiadają po dwa łóżka o wymiarach 140x200.  Każdy dom posiada stół ogrodowy wraz z krzesłami, parasol przeciwsłoneczny oraz duży grill. Jedna połówka Domu przeznaczona jest  dla maksymalnie 8 osób.

BRYZA dom wolnostojący o powierzchni 64 m kw, który posiada w pełni wyposażoną kuchnię w płytę elektryczną, lodówkę, czajnik, komplet garnków i patelni, naczynia, sztućce, sprzęt potrzebny do przygotowania posiłków oraz mikrofale. Salon wyposażony jest w stół wraz z krzesłami, zestaw wypoczynkowy oraz TV. Łazienka wyposażona jest w kabinę prysznicową, WC, nowoczesną pralkę o obrotach 1200 oraz suszarkę na bieliznę. Zaletą domu to niezależne sypialnie wyposażone w fantastyczne łóżka, meble do przechowywania odzieży oraz małą biblioteczkę. Jedna sypialnia znajduje się na parterze i posiada łóżko o wymiarach 140/200. Dwie sypialnie na górze posiadają po dwa podwójne łóżka o wymiarach 140/200. Dom posiada stół ogrodowy wraz z krzesłami i parasol ogrodowy oraz grill. Dom przeznaczony jest dla 8 osób. 

Dla Rodziców z małymi dziećmi udostępniamy wanienkę do kąpieli oraz krzesełko do karmienia. 

W trosce o bezpieczeństwo nie przyjmujemy zwierząt.

Cennik

 

 

Atuty pokoju

 • Wi-Fi
 • Łazienka
 • Aneks kuchenny
 • Telewizor
 • Lodówka
 • Zastawa stołowa
 • Czajnik elektryczny

Dostępne w obiekcie

 • Ogród do dyspozycji gości
 • Plac zabaw
 • Grill
 • Akcesoria dla niemowląt
 • Parking
 • Bon turystyczny

Wyślij zapytanie

Domki MISTRAL
Domki MISTRAL

Chcesz, abyśmy mogli rozwijać ten portal dla Ciebie i innych turystów?

Poinformuj właściciela, że dzwonisz z portalu nadmorzem.com

530 245 005
Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00