Sielska Marina

location_on Łącko 60Z, Jarosławiec Zobacz na mapie

Domki Sielska Marina zapraszają Państwa na wypoczynek do nowo powstałych wiejskich domków zlokalizowanych we wsi letniskowej Łącko w okolicach Jarosławca.  W naszej ofercie znajdują się – 6 osobowe, komfortowo wyposażone, murowane domki całoroczne o powierzchni 40 m2,  które są wyposażone w ogrzewanie podłogowe oraz kominek. 

Aby zapewnić Naszym Gościom komfort i bezpieczeństwo, teren, na którym znajdują się domki jest całkowicie ogrodzony i położony z dala od drogi biegnącej przez Łącko.

Nasze domki mieszczą się w spokojniej okolicy między jeziorami Kopań i Wicko.. Miłośnicy windsurfingu mają możliwość uprawiania sportu nad jeziorem Wicko.

Rownież miłośnicy jazdy konnej mają możliwość skorzystania z usług dwóch okolicznych stadnin.

W pobliskiej miejscowości Jarosławiec znajdują się restauracje, kawiarnie, kluby, Park Wodny, Muzeum Bursztynu, Papugarnia oraz Latarnia Morska. Jarosławiec słynie z różnych atrakcji przyjaznych rodzinom. Znajduje się tam największa sztuczna plaża w Polsce mierząca ponad 5 hektarów. 

Pobyt zwierząt domowych nie jest możliwy ze względu na bezpieczeństwo dzieci. 

Oferta obiektu

Wszystkie domki składają się z:

 • salonu z kompletnie wyposażonym aneksem kuchennym,
 • dwóch sypalni,
 • łazienki,
 • tarasu.

W salonie telewizor z odbiornikiem TV Cyfra Plus

Ilość miejsc noclegowych: max 6.

Na terenie Ośrodka znajdują Państwo:

 • grill przy każdym domku,
 • parawany,
 • parasole przeciwsłoneczne,
 • internet wi-fi,
 • plac zabaw dla najmłodszych.
Zobacz więcej

Cennik

Cennik 2022 (max 6 osób)

 • 29.04 - 25.06: 270 zł/dobę
 • 25.06 - 09.07: 300 zł/dobę
 • 09.07 - 20.08: 330 zł/dobę
 • 20.08 - 27.08: 300 zł/dobę
 • 27.08 - 30.09: 270 zł/dobę

Informacje dodatkowe:

 • Doba noclegowa trwa od godz. 16.00 do 10.00.
 • Przy zakwaterowaniu spisywany jest licznik prądu, prąd rozliczany jest po opuszczeniu domku. Cena za 1 kWh wynosi 90 groszy.
 • Nie ma możliwości pobytu ze zwierzętami domowymi
 • W pokojach obowiązuje bezwzględny zakaz palenia tytoniu!
 • Do ceny noclegu należy doliczyć opłatę klimatyczną na rzecz gminy Postomino, która wynosi 2.40 zł/osoba/doba – płatne na miejscu gotówką.

Regulamin

1. Osoby przebywające na terenie ośrodka zobowiązane są do:

– przestrzegania niniejszego regulaminu,

– zachowania się w sposób nie zagrażający bezpieczeństwu innych osób,

– stosowania się do poleceń kierownictwa ośrodka oraz obsługi i służb porządkowych (ochrony),

– przestrzegania przepisów o Ochronie Przyrody, BHP i P-POŻ.

Każda osoba łamiąca regulamin zostanie poproszona o opuszczenie terenu ośrodka.

2. Osoby przebywające na terenie ośrodka podlegają obowiązkowi meldunkowemu. Zameldowania należy dokonać niezwłocznie po przybyciu. Osoby niepełnoletnie mogą zostać zameldowane tylko wraz z osobą dorosłą, a pobyt ich na ośrodku możliwy jest tylko pod opieką dorosłych.

3. Na wniosek osoby wynajmującej domek może zostać dokwaterowana dodatkowa osoba dopiero po wyrażeniu zgody przez kierownictwo ośrodka oraz po dokonaniu formalności meldunkowych i wniesieniu stosownej opłaty.

4. Osoby odwiedzające mogą przebywać na terenie ośrodka w godz. od 8:00 do 23:00.

5. Opłatę za pobyt w ośrodku należy uiścić zaraz po przybyciu w trakcie zameldowania. 

6. Rezygnacja z części pobytu, późniejszy przyjazd oraz wcześniejsze opuszczenie ośrodka, spowodowane nie z winy kierownictwa ośrodka, nie uprawnia do zwrotu wpłaconych należności za pobyt. Rezygnacja z pobytu nie uprawnia do zwrotu wpłaconego zadatku.

7. Wpłata zadatku jest równoznaczna z akceptacją warunków rezerwacji i regulaminu.

8. Każdy domek ma zagwarantowane jedno miejsce parkingowe.

9. Ośrodek nie ponosi odpowiedzialności prawnej jak i materialnej za szkody lub kradzież samochodów pozostawionych na parkingu ośrodka.

10. Osoba wynajmująca domek zobowiązana jest do sprawdzenia stanu wyposażenia domku.

11. Osoby dewastujące sprzęt, wyposażenie, domki oraz ich otoczenie ponoszą odpowiedzialność materialną za wyrządzone szkody.
Osoba wynajmująca, przed opuszczeniem ośrodka, zobowiązana jest do rozliczenia się z wyposażenia domku.

12. Właściciel ośrodka nie ponosi odpowiedzialności materialnej za przedmioty, rzeczy pozostawione bez opieki na terenie ośrodka. Obowiązek zabezpieczenia swoich rzeczy przed kradzieżą i zniszczeniem spoczywa na ich właścicielach.

13. Przed opuszczeniem ośrodka należy posprzątać zajmowany domek, teren wokół domku oraz wynieść nieczystości do pojemników na śmieci.

14. Palenie ognisk i rozpalanie grilli możliwe jest tylko w miejscach wyznaczonych przez obsługę ośrodka z zachowaniem szczególnej ostrożności i przepisów P-POŻ

15. W domkach obowiązuje bezwzględny zakaz używania otwartego ognia jak i palenia papierosów. W przypadku pożaru lub innego zagrożenia osoby przebywające na terenie ośrodka powinny postępować zgodnie z wywieszonymi w domkach instrukcjami P-POŻ.

16. Na terenie ośrodka obowiązuje doba hotelowa i trwa od godziny 16:00 do godziny 10:00, oraz cisza nocna w godzinach od 23:00 do 7:00.

17. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem decyduje obsługa ośrodka.

Zobacz więcej

Udogodnienia

Wi-Fi

Łazienka

Taras

Ogrzewanie

Telewizor

Zastawa stołowa

Czajnik elektryczny

Sprzęt plażowy

Dostępne w obiekcie

Plac zabaw

Grill

Lokalizacja

sukces

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana do obiektu noclegowego.

Twoja wiadomość jest wysyłana. Prosimy o cierpliwość

sukces

Nie udało się wysłać, Twoja wiadomość nie została wysłana do obiektu noclegowego.

Przepraszamy, jeśli pojawił się problem z wysłaniem pytania, skontaktuj się z nami

Administratorem Twoich danych osobowych jest firma AKCEPT, Plac Piastowski 14/2, 58-560 Jelenia Góra, szczegóły w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane oraz jakie masz prawa z tym związane znajdziesz w Polityce Prywatności Wypełniając formularz i klikając przycisk „wyślij zapytanie":, wyrażasz zgodę na przesłanie Twojego zapytania, w tym Twoich danych osobowych do właściciela obiektu noclegowego Marina Domki Artur Malinowski, Łącko 60Z, 76-113, Postomino, który zgodnie z art. 13. pkt 16 „REGULAMINU KORZYSTANIA Z PORTALI NALEŻĄCYCH DO FIRMY AKCEPT", w momencie przekazania danych osobowych Odwiedzającego poprzez Portale z formularza zapytań, ma zapewnić ich bezpieczeństwo zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych(określane jako „RODO", „ORODO", „GDPR" lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych") oraz obowiązujących przepisów krajowych.

Inne obiekty w Jarosławcu

chevron_left
chevron_right
serce Twoje ulubione obiekty 0