location_on Dowolna lokalizacja

widgets Dowolny typ obiektu

checked Dowolne udogodnienie

Pustkowo Noclegi (23)

Noclegi w sąsiednich miejscowościach

Pustkowo to nadmorska wioska położona w województwie zachodniopomorskim, pomiędzy Trzęsaczem i Pobierowem, w przymorskiej gminie Rewal. Plaża w Pustkowie leży u stóp niewysokiego klifu, jest piaszczysta a także całkiem szeroka. Kolejnym plusem dla rodziców z dziećmi oraz urlopowiczów z dysfunkcją ruchową jest zejście na piaszczysty brzeg dopasowane dla wózków. Strzeżona część kąpieliska ma długość 200 m. Jest tutaj również niemało miejsc dogodnych do spacerowania.

Pustkowo sprzyja aktywnemu spędzaniu czasu. W całej gminie Rewal funkcjonuje Rewal Bike System, który umożliwia wypożyczenie roweru. Dzięki temu nie musimy martwić się o zabranie własnego sprzętu, pozostaje jedynie cieszyć się jazdą po licznych trasach rowerowych.

W tym niewielkim miasteczku znaleźć można zarówno oferty domów gościnnych i pensjonatów, jak również domki letniskowe i pola namiotowe. Wśród wszystkich obiektów znajdują się noclegi atrakcyjne z punktu widzenia rodzin z dziećmi, a także par lub grup znajomych. Baza noclegowa jest naprawdę bogata i każdy może wybrać coś dla siebie. Zapraszamy do Pustkowa!

Pustkowo to nieduża miejscowość turystyczna i nie ma tu hoteli czy dużych apartamentowców. Trzon oferty noclegowej w Pustkowie stanowią domki letniskowe i pokoje gościnne. W Pustkowie działa też kilka ośrodków wczasowych.

Najtańsze noclegi w Pustkowie zaczynają się już od 25-30 zł od osoby za dobę - to głównie oferta tanich kwater i pokoi. Noclegi bliżej plaży są droższe, podobnie jest w przypadku bardziej komfortowych obiektów - apartamentów.

Pustkowo to nieduża miejscowość turystyczna i nie ma tu tylu restauracji, co w dużych ośrodkach. Nie znaczy to jednak, że na obiad musimy jechać 20-30 kilometrów. W Pustkowie działa kilka restauracji, barów, pizzeri czy smażalni ryb. A jeśli chcemy zjeść coś słodkiego to w Pustkowie jest kilka cukierni, kawiarni czy lodziarni.

serce Ulubione
obiekty
0
serce Twoje ulubione obiekty 0