location_on Dowolna lokalizacja

widgets Dowolny typ obiektu

checked Dowolne udogodnienie

Krynica Morska Noclegi (4)

Noclegi w sąsiednich miejscowościach

Krynica Morska leży w województwie pomorskim, na Mierzei Wiślanej, między Zatoką Gdańską a Zalewem Wiślanym. Ta nadmorska, turystyczna miejscowość posiada port, cztery przystanie morskie i letnie kąpielisko. 

Obszar lądowy Krynicy Morskiej jest w całości objęty Parkiem Krajobrazowym Mierzeja Wiślana. W zachodniej części miejscowości znajduje się rezerwat przyrody Buki Mierzei Wiślanej. Natomiast obszar morski gminy jest objęty obszarem specjalnej ochrony ptaków ?Zalew Wiślany?.

Jedną a atrkacji jest latarnia morska, wybudowana w 1895 r. Rozpościera się z niej przepiękny widok na Zalew Wiślany.

Na terenie Krynicy Morskiej znajduja się pola biwakowe, campingi, ośroki wczasowe oraz hotele. Stanowi zatem idealne miejsce do wypoczynku dla całej rodziny!

Krynica Morska dysponuje bogatą bazą turystyczną i znajdziemy tu praktycznie każdy rodzaj noclegu - od hotelu po pole namiotowe. Ale zdecydowanie najwięcej obiektów noclegowych w Krynicy Morskiej znajdziemy w dwóch kategoriach - to pokoje i domki letniskowe. W Krynicy Morskiej działa też kilka ośrodków wczasowych.

Największy wpływ na cenę za noclegi w Krynicy Morskiej ma kategoria wybranego obiektu - im bardziej luksusowy (hotel, apartament) - tym oczywiście drożej. Duży wpływ na cenę ma również lokalizacja obiektu - im bliżej do plaży i najwiekszych atrakcji - tym drożej. Jeśli szukasz tańszego noclegu sprawdź ofertę tanich kwater czy pokoi - tu ceny zaczynają się już od 25-35 zł. Za około 50-60 zł od osoby można znaleźć nocleg w Krynicy Morskiej, który położony jest stosunkowo blisko plaży.

Krynica Morska to dobrze zorganizowana miejscowość turystyczna również pod kątem ilości obiektów gastronomicznych - liczne restauracje, bary, pizzerie, smażalnie ryb, kawiarnie, lodziarnie - to wszystko czeka na turystów - każdy więc znajdzie tu coś dla siebie.

serce Ulubione
obiekty
0
serce Twoje ulubione obiekty 0