location_on Dowolna lokalizacja

widgets Dowolny typ obiektu

checked Dowolne udogodnienie

Gąski Noclegi nad morzem (35)

Gąski NOCLEGI nad morzem - najlepsze oferty NOCLEGÓW w Gąskach! Zobacz domki, pokoje, apartamenty, pensjonaty, ośrodki, hotele - Znajdź swój NOCLEG już dziś!

Ośrodek Biała Plaża położony jest w zacisznej, malowniczej części Gąsek , bezpośrednio przy przejściu na plażę. Zapraszamy na wypoczynek do naszego obiektu !

Noclegi w sąsiednich miejscowościach

Gąski są małą, letniskową miejscowością, położoną w województwie zachodniopomorskim, w gminie Mielno. Wieś jest istnym rajem dla osób, chcących odpocząć od miejskiego zgiełku. Plaża w Gąskach jest szeroka, piaszczysta i nawet w sezonie jest miejscem idealnym dla turystów ceniących sobie cisze i spokój. Tuż nad plażą góruje latarnia morska, zbudowana pod koniec XIX wieku. Na szczyt latarni prowadzą kręte, granitowe schody - aby się dostać na taras trzeba pokonać ich aż 190!

W Gąskach znajduje się również neoklasyczny Pałac Morski z II poł. XIX wieku.  Otoczony jest zabytkowym (powierzchnia ok. 6,7 ha) parkiem z m.in. bukami, cyprysikami groszkowymi oraz klonami srebrzystymi. Obecnie, oddalony o ok. 900 metrów od morza pałac, pełni funkcję całorocznego ośrodka wczasowego.

Przez Gąski przebiegają również szlaki rowerowe i turystyczne, idealne do uprawiania również nordic walkingu. Co ciekawe, szlak nadmorski oznaczony kolorem czerwonym jest fragmentem międzynarodowego szlaku z początkiem we Francji. Przebiega on nadmorskimi miejscowościami i plażami.

Noclegi w Gąskach to głównie domki letniskowe oraz pokoje. 

 

Gąski to nieduża miejscowość turystyczna i nie ma tu hoteli czy dużych apartamentowców. Trzon oferty noclegowej w Gąskach stanowią pokoje gościnne i domki letniskowe - i to te obiekty tyryści wybierają najczęściej. Dużym zainteresowaniem cieszą się również apartamenty w Gąskach. 

Najtańsze noclegi w Gąskach zaczynają się już od 25 złotych za osobę za dobę. Przeważająca ilość noclegów to głównie tanie pokoje oraz kwatery. Noclegi zlokalizowane blisko wybrzeża są droższe. Podobnie jest w przypadku apartamentów. Średnia cena apartamentów w Gąskach waha się w przedziale 45-75 zł od osoby za dobę.

Gąski to nieduża miejscowość turystyczna i nie ma tu tylu restauracji, co w dużych ośrodkach, nie znaczy to jednak, że na obiad musimy jechać 20-30 kilometrów. W Gąskach działa kilka restauracji, barów, pizzeri czy smażalni ryb. A jeśli chcemy zjeść coś słodkiego to w Gąskach jest kilka cukierni, kawiarni czy lodziarni.

To zależy od konkretnego obiektu noclegowego w Gąskach. Część obiektów przyjmuje gości z ich czworonożnymi przyjaciółmi, wówczas, w opisie obiektu, znajduje się informacja i piktogram "Akceptujemy małe zwierzęta". W niektórych obiektach może być naliczana dodatkowa opłata za psa. Wakacje z psem w miejscowości Gąski to z pewnością świetny pomysł na wspólne wakacje!

Na udane wakacje z dziećmi polecamy szukać obiektów z odpowiednią infrastrukturą sprzyjającą rodzinom z dziećmi. Minimalnym wyposażeniem będzie plac zabaw. Przydatna będzie również świetlica, obiekty z basenem, sale zabaw, piaskownica z zabawkami gdzie nasze pociechy nie będą się nudziły. 

Jeśli chodzi o urlop z niemowlęciem, warto zapytać czy na obiekcie mamy do dyspozycji łóżeczki, wanienkę do kąpieli, krzesełka do karmienia.

Gąski są miejscem otwartym na wakacje z dzieckiem, znajdą tam Państwo bogatą ofertę domków z placem zabaw na terenie obiektu. 

serce Ulubione
obiekty
0
serce Twoje ulubione obiekty 0