location_on Dowolna lokalizacja

widgets Dowolny typ obiektu

checked Dowolne udogodnienie

Międzyzdroje Noclegi (5)

Noclegi w sąsiednich miejscowościach

Międzyzdroje to znany polski kurort, położony na zachodnim wybrzeżu Bałtyku, na wyspie Wolin. To co sprawia, że turyści z roku na rok tłumnie odwiedzają Międzyzdroje to przede wszystkim piękne, piaszczyste plaże, bliskość Wolińskiego Parku Narodowego, Park Zdrojowy oraz pobliska natura. 

Co roku, w lipcu odbywa się tu Europejski Festiwal Gwiazd, w trakcie którego wyświetlane są filmy, prezentowane spektakle teatralne, wernisaże. Co roku również kolejne gwiazdy odsłaniają swoje dłonie wmurowane w chodnik przed hotelem Amber Baltic. Obrazu kurortu dopełnia Promenada Nadmorska, z usytuowanymi przy niej amfiteatrem i zabytkowymi pensjonatami, a także wychodzące na 120 metrów w morze molo.

By lepiej poznać Woliński Park Narodowy oraz jego mieszkańców warto udać się do Muzeum Przyrodniczego Wolińskiego Parku Narodowego w Międzyzdrojach. Dużą część muzeum zajmują zbiory fotografii, malarstwa a nawet rzeźby. Dodatkowo, obok muzeum, znajdują się dwie woliery dla ptaków - Orła Bielika - symbolu Wolińskiego Parku Narodowego i Puchacza.

Międzyzdroje oferują wiele punktów gastronomicznych z różnorodna kuchnią. Miejsca noclegowe turyści znajdą zarówno w prywatnych kwaterach, jak i hotelach, pensjonatach, ale także w domkach niedaleko plaży lub na polach campingowych. Zapraszamy do Międzyzdrojów!

Międzyzdroje dysponuje bogatą bazą turystyczną i znajdziemy tu praktycznie każdy rodzaj noclegu - od hotelu po pole namiotowe. Ale zdecydowanie najwięcej obiektów noclegowych znajdziemy w dwóch kategoriach - to pokoje i apartamenty. 

Trudno jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Bo pojęcie "drogo" "tanio" jest mocno subiektywne. Najtańsze noclegi w Międzyzdrojach zaczynają się już od 35-45 zł od osoby za dobę - to głównie oferta tanich pokoi. Noclegi bliżej plaży są droższe, podobnie jest w przypadku bardziej komfortowych obiektów - apartamentów. Średnia cena apartamentów w Międzyzdrojach waha się w przedziale 50-75 zł od osoby za dobę.

Największą atrakcją turystyczną w Międzyzdrojach jest oczywiście nadmorska plaża. Ale Międzyzdroje to również Promenada Nadmorska, Aleja Gwiazd, Gabinet Figur Woskowych, Park Miniatur, Planetarium czy Woliński Park Narodowy. Nie brak również ścieżek rowerowych i szlaków turystycznych.

Międzyzdroje to bardzo dobrze zorganizowana miejscowość turystyczna, również pod względem ilości obiektów gastronomicznych - liczne restauracje, bary, pizzerie, smażalnie ryb, kawiarnie, lodziarnie - to wszystko czeka na turystów - każdy więc znajdzie tu coś dla siebie.

serce Ulubione
obiekty
0
serce Twoje ulubione obiekty 0