lub
search Dowolna lokalizacja

widgets Dowolny typ obiektu

checked Dowolne udogodnienie
lub

Międzyzdroje Noclegi

Międzyzdroje to znany polski kurort, położony na zachodnim wybrzeżu Bałtyku, na wyspie Wolin. To co sprawia, że turyści z roku na rok tłumnie odwiedzają Międzyzdroje to przede wszystkim piękne, piaszczyste plaże, bliskość Wolińskiego Parku Narodowego, Park Zdrojowy oraz pobliska natura. 

Co roku, w lipcu odbywa się tu Europejski Festiwal Gwiazd, w trakcie którego wyświetlane są filmy, prezentowane spektakle teatralne, wernisaże. Co roku również kolejne gwiazdy odsłaniają swoje dłonie wmurowane w chodnik przed hotelem Amber Baltic. Obrazu kurortu dopełnia Promenada Nadmorska, z usytuowanymi przy niej amfiteatrem i zabytkowymi pensjonatami, a także wychodzące na 120 metrów w morze molo.

By lepiej poznać Woliński Park Narodowy oraz jego mieszkańców warto udać się do Muzeum Przyrodniczego Wolińskiego Parku Narodowego w Międzyzdrojach. Dużą część muzeum zajmują zbiory fotografii, malarstwa a nawet rzeźby. Dodatkowo, obok muzeum, znajdują się dwie woliery dla ptaków - Orła Bielika - symbolu Wolińskiego Parku Narodowego i Puchacza.

Międzyzdroje oferują wiele punktów gastronomicznych z różnorodna kuchnią. Miejsca noclegowe turyści znajdą zarówno w prywatnych kwaterach, jak i hotelach, pensjonatach, ale także w domkach niedaleko plaży lub na polach campingowych. Zapraszamy do Międzyzdrojów!

Międzyzdroje dysponuje bogatą bazą turystyczną i znajdziemy tu praktycznie każdy rodzaj noclegu - od hotelu po pole namiotowe. Ale zdecydowanie najwięcej obiektów noclegowych znajdziemy w dwóch kategoriach - to pokoje i apartamenty. 

Trudno jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Bo pojęcie "drogo" "tanio" jest mocno subiektywne. Najtańsze noclegi w Międzyzdrojach zaczynają się już od 35-45 zł od osoby za dobę - to głównie oferta tanich pokoi. Noclegi bliżej plaży są droższe, podobnie jest w przypadku bardziej komfortowych obiektów - apartamentów. Średnia cena apartamentów w Międzyzdrojach waha się w przedziale 50-75 zł od osoby za dobę.

Największą atrakcją turystyczną w Międzyzdrojach jest oczywiście nadmorska plaża. Ale Międzyzdroje to również Promenada Nadmorska, Aleja Gwiazd, Gabinet Figur Woskowych, Park Miniatur, Planetarium czy Woliński Park Narodowy. Nie brak również ścieżek rowerowych i szlaków turystycznych.

Międzyzdroje to bardzo dobrze zorganizowana miejscowość turystyczna, również pod względem ilości obiektów gastronomicznych - liczne restauracje, bary, pizzerie, smażalnie ryb, kawiarnie, lodziarnie - to wszystko czeka na turystów - każdy więc znajdzie tu coś dla siebie.

serce Ulubione
obiekty
0
serce Twoje ulubione obiekty 0