location_on Dowolna lokalizacja

widgets Dowolny typ obiektu

checked Dowolne udogodnienie

Kołobrzeg Noclegi (22)

Noclegi w sąsiednich miejscowościach

Kołobrzeg jest czwartym co do wielkości ośrodkiem miejskim województwa zachodniopomorskiego, leżącym w jego północnej części, nad Morzem Bałtyckim. Jest też jednym z najstarszych miast na Pomorzu. Jego historia sięga VIII wieku kiedy istniała tu osada znana z pozyskiwania soli z wody morskiej. 

Kołobrzeg jest przepięknym miastem o 1000-letniej historii, położonym nad brzegiem Bałtyku i jednocześnie u ujścia rzeki Parsęty. Stanowi jedno z największych i najpiękniejszych polskich uzdrowisk, z trzema letnimi kąpieliskami morskimi. Znajdują się tu pokłady wód mineralnych, solanki i borowiny. Poza tym Kołobrzeg przyciąga turystów swoimi licznymi wydarzeniami kulturalnymi. Co roku odbywają się tu przeróżne koncerty, kabarety, wystawy. Do licznych atrakcji tej miejscowości należą molo, port miejski, latarnia morska, a także duża liczba zabytków.

Kołobrzeg stanowi bogatą bazę turystyczną. Każdy turysta znajdzie tu coś odpowiedniego dla siebie, od hoteli, kwater prywatnych, apartamentów, po domki przy plaży. Równie szeroka jest oferta gastronomiczna oraz oferowanych atrakcji turystycznych. Zapraszamy do Kołobrzegu!

Kołobrzeg dysponuje bogatą bazą turystyczną i znajdziemy tu praktycznie każdy rodzaj noclegu - od hotelu po pole namiotowe. Ale zdecydowanie najwięcej obiektów noclegowych znajdziemy w dwóch kategoriach - to pokoje i apartamenty. Jeśli ktoś szuka bardziej komfortowego wypoczynku, to oferta hoteli w Kołobrzegu jest również bogata.

Trudno jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie czy noclegi w Kołobrzegu są drogie. Dla każdego pojęcie "drogo" może kojarzyć się z inną wartością. Najtańsze noclegi w Kołobrzegu zaczynają się już od 35-45 zł od osoby za dobę - to głównie oferta pokoi i tanich kwater. Noclegi bliżej plaży i obiekty o wyższym standardzie są odpowiednio droższe.

Kołobrzeg to nadbałtyckie miasto o 1000-letniej historii, a jednocześnie jedno z największych w Polsce uzdrowisk. Kołobrzeg przyciąga turystów licznymi kąpieliskami morskimi. Poza tym w Kołobrzegu co roku odbywa się wiele koncertów, kabaretó, wystaw. Do licznych atrakcji tej miejscowości należą molo, port miejski, latarnia morska, a także duża liczba zabytków.

Kołobrzeg to dobrze zorganizowane, turystyczne miasto - również pod kątem ilości obiektów gastronomicznych. Oferta jest bardzo bogata - od wykwintnych restauracji przez bary, pizzerie, smażalnie ryb po kawiarnie i lodziarnie - to wszystko czeka na turystów - każdy więc znajdzie tu coś dla siebie.

serce Ulubione
obiekty
0
serce Twoje ulubione obiekty 0