location_on Dowolna lokalizacja

widgets Dowolny typ obiektu

checked Dowolne udogodnienie

Rusinowo Noclegi (29)

Noclegi w sąsiednich miejscowościach

Domki Nadmorskie Wicie nowość !!! w cenie do dyspozycji strefa SPA Wellness- duży basen(12mx4m) z podgrzewaną wodą, sauna;

200

Miejsce przyjazne rodzinom oraz wszystkim, którzy szukają spokojnego wypoczynku nad polskim morzem

Komfortowe, przestronne domki letniskowe położone zaledwie 200 m do morza i 250 m do jeziora.

Rusinowo położone jest w województwie zachodniopomorskim, pomiędzy znanymi kurortami: Darłowo od zachodu i Ustka od wschodu. Rusinowo nie leży bezpośrednio nad brzegiem morza - od miejscowości oddziela je pas lasu (szeroki na ok 1 km). Rusinowska plaża jest najszersza w okolicy, piaszczysta, nie ma na niej kamieni. Dla zmotoryzowanych, zaletą będzie były drogowy odcinek lotniskowy, po którym został spory parking.

W regione Rusinowa polecamy kilka szlaków rowerowych, które różnią się w zależności od stopnia trudności: Hanzeatycka trasa nadmorska, Szlak rowerowy żółty - "Równina sławieńska" oraz Szlak rowerowy żółty - "Równina sławieńska". Miłośnicy aktywnego wypoczynku zapewne ucieszą się również na wiadomośc o trasach do Nordic Walkingu! W Rusinowie do plaży prowadzi ścieżka biegnąca przez piękny sosnowy las. Jest on ulubionym miejscem dla spacerowiczów również tych z kijami do nordic walking.

Domki letniskowe w Rusinowie to spora część bazy noclegowej miejscowości, można tu również znaleźć kwatery prywatne, pokoje gościnne i gospodarstwa agroturystyczne. Zapraszamy do Rusinowa!

Największy wpływ na cenę za noclegi w Rusinowie ma standard wybranego obiektu - im bardziej luksusowy - tym oczywiście drożej. Duży wpływ na cenę ma również lokalizacja obiektu - im bliżej do plaży i najwiekszych atrakcji - tym drożej. Jeśli szukasz tańszego noclegu sprawdź ofertę tanich kwater czy pokoi - tu ceny zaczynają się już od 25-30 zł. Za około 50 zł od osoby można znaleźć nocleg w Rusinowie, który położony jest stosunkowo blisko plaży.

Rusinowo to nieduża miejscowość turystyczna i nie ma tu hoteli czy dużych apartamentowców. Trzon oferty noclegowej w Rusinowie stanowią pokoje gościnne, domki i kameralne apartamenty.

W Rusinowie nie znajdziemy wielu obiektów gastronomicznych. Najwygodniej wybrać ofertę wypoczynku w Rusinowie z pełnym wyżywieniem. Na szczęście, w pobliżu mamy do dyspozycji obiekty gastronomiczne w Jarosławcu.

serce Ulubione
obiekty
0
serce Twoje ulubione obiekty 0