Domki nad morzem MUSZELKA Wicie Wicie

Domki nad morzem MUSZELKA Wicie Wicie

Zapisz

Serdecznie zapraszamy na wypoczynek!

ul. Nadmorska 12, Wicie

Jeśli szukacie Państwo ciszy i spokoju to nasza miejscowość posiada wysokie walory wypoczynkowe służące regeneracji sił fizycznych. Można także wypoczywać czynnie, gdyż u nas znajduje się bardzo ciekawy szlak rowerowy bardzo ciekawy szlak rowerowy (rowery na wyposażeniu Ośrodka) nad samym morzem w stronę Darłówka i Jarosławca. Nasz Ośrodek to duży teren, na którym znajdują się domki (50 miejsc noclegowych). Domki są tak usytuowane, że zapewniają komfort wypoczynku. Na terenie jest dużo zieleni, dwa place zabaw, miejsce do gier (odległość do morza 250m).

Proponujemy Państwu dwa rodzaje domków:

DOMKI 5cio – jedna sypialnia

DOMKI 5cio osobowe – dwie sypialnie.


NASZA OFERTA:

DOMKI 5cio – jedna sypialnia

W domkach znajdują się 2 pokoje (sypialnia + pokój dzienny), TV – SAT, aneks kuchenny całkowicie wyposażony w sprzęt kuchenny (lodówka, czajnik, Kuchenka elektryczna, zastawa stołowa itp), łazienka z prysznicem, taras z meblami ogrodowymi, grill, sprzęt plażowy


DOMKI 5cio osobowe – dwie sypialnie. (Możliwość noclegu szóstej osoby za dodatkową opłatą).

W domku znajdują się 3 pokoje (2 sypialnie + pokój dzienny) TV-SAT, aneks kuchenny całkowicie wyposażony w sprzęt kuchenny (lodówka, czajnik, kuchenka elektryczna, zastawa stołowa itp), łazienka z prysznicem, taras z meblami ogrodowymi, grill, sprzęt plażowy. 


Pokaż więcej

CENNIK:

W celu dokonania rezerwacji należy wpłacić 20% całkowitego kosztu pobytu. Po otrzymaniu wpłaty wysyłamy potwierdzenie rezerwacji.

Doba zaczyna się (dotyczy pobytu w okresie lipiec/sierpień) w sobotę o godzinie 14:00 i kończy się w sobotę do godziny 10:00, jednakże wychodząc na przeciw Państwa potrzebom istnieje możliwość zmiany ww. godzin po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.

Dodatkowe opłaty: energia elektryczna wg wskazań licznika oraz opłata klimatyczna. Prosimy o wcześniejsze zgłoszenie pobytu psa

Pokaż więcej

Dostępne w obiekcie

  • Plac zabaw
  • Akceptacja zwierząt
  • Parking
  • Grill

Wyślij zapytanie rezerwacyjne:

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.
Dodaj Obiekt Logowanie