Dębki Noclegi

Dębki - noclegi nad morzem

14 obiektów na 1 stronach

Noclegi w miejscowościach sąsiednich

Często zadawane pytania

Dębki to nieduża miejscowość turystyczna i nie ma tu hoteli czy dużych apartamentowców. Trzon oferty noclegowej w Dębkach stanowią pokoje gościnne, domki letniskowe i apartamenty - i to te obiekty tyryści wybierają najczęściej.

Największy wpływ na cenę noclegów w Dębkach ma kategoria wybranego obiektu - im bardziej luksusowy (np apartamenty) - tym oczywiście drożej. Duży wpływ na cenę ma również lokalizacja obiektu - im bliżej do plaży i najwiekszych atrakcji - tym drożej. Jeśli szukasz tańszego noclegu sprawdź ofertę tanich pokoi - tu ceny zaczynają się już od 30-40 zł. Za około 50 zł od osoby można znaleźć nocleg w Dębkach, który położony jest stosunkowo blisko plaży.

Dębki to nieduża miejscowość turystyczna i nie ma tu tylu restauracji, co w dużych ośrodkach, nie znaczy to jednak, że na obiad musimy jechać do Władysławowa. W Dębkach działa kilka restauracji, barów, pizzeri czy smażalni ryb. A jeśli chcemy zjeść coś słodkiego to w Dębkach jest kilka cukierni, kawiarni czy lodziarni.

Dębki to nieduża nadbałtycka osada rybacka położona u ujścia Piaśnicy. Wieś położona jest w gminie Krokowa, na terenie Nadmorskiego Parku Krajobrazowego. Około 1,5 km na południowy wschód od Dębek wyznaczono rezerwat przyrody Piaśnickie Łąki. 

W Dębkach przy głównym wejściu na plażę nr 19 zbudowano dla tutejszych rybaków nowoczesny kompleks o nazwie Rybaczówka, który służy do obsługi przystani rybackiej. Z myślą o turystach, przy kompleksie wzniesiono tu również 22-metrową wieżę widokową. Na miejscu można nabyć świeże ryby.

Przez Dębki przebiegają trasy rowerowe, piesze i konne. Z całą pewnością turyści lubiący spędzać aktywnie wakacje nie będą się tu nudzić! Mimo, że miejscowość jest niewielka, posiada dosyć szeroką ofertę noclegową

Noclegi w miejscowości Dębki to przede wszystkim domki oraz pokoje gościnne. 

Dodaj Obiekt Logowanie