location_on Dowolna lokalizacja

widgets Dowolny typ obiektu

checked Dowolne udogodnienie

Niechorze Noclegi (24)

KOMPLEKS WYPOCZYNKOWO - REHABILITACYJNY, MASAŻE SOLANKOWE, BASEN, CAŁODZIENNE WYŻYWIENIE

200 m

Noclegi w sąsiednich miejscowościach

Komfortowy Dom Wczasowy, położony nad samym morzem w miejscowości Rewal, zaprasza na wypoczynek!

Niechorze to nadmorskie, popularne letnisko, położone na Pomorzu Zachodnim między miejscowościami Rewal i Pogorzelica. Niechorze, prócz bezpośredniego sąsiedztwa Bałtyku, graniczy od południa z przymorskim jeziorem Liwia Łuża. 

W Niechorzu na klifie, tuż przy plaży stoi wysoka na 45m latarnia morska, udostępniana do zwiedzania. Z jej tarasu widokowego, umieszczonego na wysokości 35m, roztacza się malownicza panorama na morze i okolicę. Do innych atrakcji należy Muzeum Rybołówstwa MorskiegoPark Miniatur Latarni Morskichstacja Nadmorskiej Kolejki wąskotorowej, a także Motylarnia, gdzie zobaczysz setki przepięknie ubarwionych motyli z najbardziej egzotycznych zakątków całego świata.

W Niechorzu funkcjonuje sieć wypożyczalni rowerów Rewal Bike System, a przez miejscowość biegnie wiele tras rowerowych. Dzięki temu miłośnicy aktywnego wypoczynku nie będą się nudzić!

Niechorze stanowi również bogatą ofertę noclegową i gastronomiczną. Zapraszamy do Niechorza!

Cena noclegów w Niechorzu zależy od kilku czynników. Największy wpływ na cenę ma kategoria wybranego obiektu - im bardziej luksusowy (hotel, apartament) - tym oczywiście drożej. Duży wpływ na cenę ma również lokalizacja obiektu - im bliżej do plaży i najwiekszych atrakcji - tym drożej. Jeśli szukasz tańszego noclegu sprawdź ofertę tanich kwater czy pokoi - tu ceny zaczynają się już od 35-40 zł. Za około 50 zł od osoby można znaleźć nocleg w Niechorzu, który położony jest stosunkowo blisko plaży.

Niechorze to nieduża miejscowość turystyczna i nie ma tu hoteli czy dużych apartamentowców. Trzon oferty noclegowej w Niechorzu stanowią pokoje gościnne, domki i tanie kwatery. W Niechorzu działa też kilka ośrodków wczasowych.

Niechorze kusi turystów głównie plażą - bo właśnie po to wyjeżdżamy latem nad morze. Ale gdy znudzi nam się już leżenie plackiem na plaży, albo zdarzy się dzień z gorszą pogodą, wówczas warto odwiedzić latarnię morską, Muzeum Rybołówstwa, Motylarnię, Park Miniatur Latarni. Warto również przejechać się koleją wąskotorową do Trzęsacza i zobaczyć ruiny kościoła na klifie.

Niechorze to dobrze zorganizowana miejscowość turystyczna - również pod kątem gastronomicznym. Znajdziemy tu wykwintne restauracje ale i pizzerie, smażalnie czy budki z fast foodem.

serce Ulubione
obiekty
0
serce Twoje ulubione obiekty 0