location_on Dowolna lokalizacja

widgets Dowolny typ obiektu

checked Dowolne udogodnienie

Ustka Noclegi (27)

Nowy, komfortowy APARTAMENT idealny zarówno dla rodzin jak i par ceniących spokój, wygodę oraz bliskość natury!

Noclegi w sąsiednich miejscowościach

Ustka to znana miejscowość nadbałtycka położona w województwie pomorskim przy ujściu rzeki Słupii, na polskim wybrzeżu środkowym.  Jest bardzo chętnie odwiedzana przez turystów ze względu na piękne plaże, malowniczy port, latarnię morską, zachowany na usteckiej starówce klimat dawnej portowej osady oraz liczne atrakcje i charakter barwnego, wesołego, gwarnego kurortu.

Największa atrakcja turystyczna Ustki to oczywiście czysta, piaszczysta plaża - ujście rzeki dzieli plaże na dwie: zachodnią i wschodnią. Przy wschodniej plaży znajduje się latarnia morska i nadmorska promenada, przy której ulokowało się wiele restauracji, barów i sklepów z pamiątkami. Latarnia położona jest u ujścia Słupi do morza (po wschodniej stronie falochronu). To niezwykle interesujący architektonicznie obiekt, składający się z ośmiokątnej wieży i niewiele niższego, przylegającego do niej budynku latarników. Na szczyt wieży prowadzą betonowe i metalowe schodki, a przez szyby galerii można obserwować układ soczewek. 

W Ustce funkcjonuje port rybacki i żeglarska marina. Z portu można wypłynąć na wycieczkę statkiem po morzu, funkcjonuje również połączenie promowe z duńską wyspą Bornholm.

Ustka to także zabytkowe miasto, chociaż prawa miejskie uzyskała dopiero w 1935 roku. Najstarsza zabudowa osady rybackiej Ustka znajduje się w obrębie ulic Marynarki Polskiej i Kosynierów - odnajdziemy tu stare, typowe dla tego regionu, szachulcowe chaty rybackie. Najciekawsze zabytki: latarnia morska, Czerwona Szopa, Magazyn Spirytusu, dworzec kolejowy, kościół p.w. Najświętszego Zbawiciela, Usteckie Łazienki. 

Ustka to bardzo bogata baza turystyczna. Mamy do wyboru hotele i apartamenty, pensjonaty, ośrodki wczasowe. Decydując się na tanie noclegi w Ustce warto rozważyć ofertę pokoi gościnnych i kwater prywatnych, gdy jedziemy większą grupą - ekonomicznym rozwiązaniem mogą okazać się domki letniskowe i całoroczne. Zapraszamy do Ustki!

Trudno jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Bo pojęcie "drogo" czy "tanio" jest mocno subiektywne. Najtańsze noclegi w Ustce zaczynają się już od 30-35 zł od osoby za dobę - to głównie oferta tanich pokoi. Domki również mogą być tanie (od 30-40 zł od osoby za dobę), pod warunkiem, że jedziemy na urlop w większym gronie - praktycznie nie ma domków mniejszych niż 4-6 osobowe. Noclegi bliżej plaży i obiekty o wyższym standardzie są droższe.

Ustka oferuje dość bogatą bazę turystyczną - znajdziemy tu ośrodki wypoczynkowe, apartamenty, pokoje, tanie kwatery, domki letniskowe czy pola namiotowe. Zatem jakich noclegów w Ustce jest najwięcej? Najliczniejszą grupą noclegową są pokoje, domki i apartamenty.

Ustka to rozległe, piaszczyste plaże, latarnia morska tuż przy plaży czy port z którego możemy wypłynąć na wycieczkę po Bałtyku. Wdłuż plaży wiedzie nadmorska promenada, a miłośnicy historii i militariów powinni odwiedzić Bunkry Blüchera.

Ustka to dobrze zorganizowane,  turystyczne miasto. Poza bogatą bazą noclegową Ustka dysponują równie bogatą bazą gastronomiczną - liczne restauracje, bary, pizzerie, smażalnie ryb, kawiarnie, lodziarnie - to wszystko czeka na turystów - każdy więc znajdzie tu coś dla siebie.

To zależy od konkretnego obiektu - nie ma tu reguły. Należy zapoznać się z opisem obiektu, aby mieć pewność co znajduje się na wyposażeniu. Niektóre obiekty wyposażone są w aneks kuchenny z kuchenką, lodówką i naczyniami - tu bez problemu przyrządzimy sobie posiłek. W jeszcze innych obiektach są wydzielone oddzielne, ogólnodostępne kuchnie z jadalniami do dyspozycji gości. Część obiektów noclegowych oferuje również całodobowe wyżywienie - wówczas, z reguły, aneks kuchenny ogranicza się do urządzeń umożliwiających tylko zaparzenie kawy czy herbaty. 

serce Ulubione
obiekty
0
serce Twoje ulubione obiekty 0