Jastrzębia Góra Noclegi

(97)
97 obiektów na 1 stronie

Jastrzębia Góra to wieś letniskowa znajdująca się w województwie pomorskim, na terenie gminy Władysławowo. Jest ona jedną z najczęściej odwiedzanych przez turystów miejscowości nadmorskich,  a także najdalej na północ wysunietym miejscem w Polsce. 

Z pewnością uroku miejscowości dodaje Jastrzębski Klif, naturalnie rzeźbiony przez fale morskie. 

Promenada Światowida jest w ciągu lata najbardziej rozrywkową częścią Jastrzębiej Góry. Tutaj turyści mogą skorzystać z bogatej oferty gastronomicznej, posłuchać muzyki i zatańczyć, a także spędzić dzień z dziećmi, korzystając z ofert miejscowych kawiarni, sklepów z pamiątkami i wielu innych atrakcji.

W Jastrzębiej Górze znajduje się również najstarsza na polskim wybrzeżu latarnia morska Rozewie. Dodatkowo w jej wnętrzu znajduje się małe muzeum, posiadające w swych zbiorach przekrój latarni morskich od starożytności do dzisiaj.

Jastrzębia Góra stanowi doskonałą bazę wypadową do pobliskich miejscowości takich jak: Rozewie, Władysławowo i Karwia oraz na Hel i do Trójmiasta.

Noclegi w Jastrzębiej Górze to przede wszystkim domki - duża część z nich akceptuje pobyt zwierząt i dzieci. 

Zapraszamy do sprawdzenia oferty -

Jastrzębia Góra Noclegi

Ceny za noclegi w Jastrzębiej Górze zależą od kilku czynników. Największy wpływ na cenę ma kategoria wybranego obiektu - im bardziej luksusowy (hotel, apartament) - tym oczywiście drożej. Duży wpływ na cenę ma również lokalizacja obiektu - im bliżej do plaży i najwiekszych atrakcji - tym drożej. Jeśli szukasz tańszego noclegu sprawdź pokoi gościnnych i kwater - tu ceny zaczynają się już od 30-35 zł. Za około 50 zł od osoby można znaleźć nocleg w Jastrzębiej Górze, który położony jest stosunkowo blisko plaży.

Jastrzebia Góra dysponuje bogatą bazą turystyczną i znajdziemy tu praktycznie każdy rodzaj noclegu - od hotelu po pole namiotowe. Ale zdecydowanie najwięcej obiektów noclegowych znajdziemy w dwóch kategoriach - to pokojedomki letniskowe i apartamenty - i to takich obiektów tyryści szukają najczęściej.

Jatrzębia Góra to piaszczyste plaże położone pod malowniczym klifem. Co jeszcze możemy robić w Jastrzębiej Górze? Jatrzębia Góra to tetniąca życiem Promenada Światowida, wąwóz Lisi Jar, latarnia morska w Rozewiu. Nie brakuje tu również udogodnień dla miłośników aktywnego wypoczynku - szlaki turystyczne, ścieżki Nordic Walking, Footgolf czy jazda konna.

Jastrzębia Góra to dobrze zorganizowana miejscowość turystyczna. Poza bogatą bazą noclegową Jastrzębia Góra dysponuje równie bogatą bazą gastronomiczną - liczne restauracje, bary, pizzerie, smażalnie ryb, kawiarnie, lodziarnie - to wszystko czeka na turystów - każdy więc znajdzie tu coś dla siebie.

Cena za noclegi nad morzem zależy od kilku czynników. Największy wpływ na cenę ma kategoria wybranego obiektu - im bardziej luksusowy (hotel, apartament) - tym oczywiście drożej. Duży wpływ na cenę ma również lokalizacja obiektu - im bliżej do plaży i największych atrakcji - tym drożej. Noclegi w popularnych miejscowościach (np Międzyzdroje, Łeba, Władysławowo, Mielno) również mogą być droższe. Jeśli szukasz tańszego noclegu sprawdź ofertę tanich kwater czy pokoi w mniejszych miejscowościach - tu ceny zaczynają się już od 20-25 zł. Za około 50 zł od osoby można znaleźć nocleg w obiektach, które położone są stosunkowo blisko plaży.

Noclegi nad morzem to wiele kategorii obiektów. Nad morzem znajdziemy praktycznie każdy rodzaj noclegu - od hotelu po pole namiotowe. Ale zdecydowanie najwięcej obiektów noclegowych znajdziemy w dwóch kategoriach - to pokojedomki - po około 400 propozycji w każdej z nich.

Gdy wyjeżdżamy na urlop z dziećmi nad morzem mniej istotne jest czy wybierzemy apartament czy domek letniskowy. Warto szukać obiektów, które zapewniają infrastrukturę wspierającą wypoczynek z dziećmi. Takim minimum wydaje się być plac zabaw, dobrze, gdy wybrany przez nas obiekt ma dodatkową świetlicę czy salę zabaw, gdzie nasze pociechy będą mogły się zająć w czasie niepogody. Część obiektów (zwłaszcza te większe) zatrudnia animatorów, którzy zajmują się przez jakiś czas opieką nad dziećmi, angażując je ciekawymi zajęciami. Wówczas - my rodzice - możemy również mieć chwilę wytchnienia na urlopie. Jeśli jedziemy na urlop z małymi dziećmi warto szukać obiektów, które mogą zapewnić akcesoria dla niemowląt - wanienki do kąpieli, łóżeczka z pościelą, krzesełka do karmienia, specjalne menu dla dzieci. Informacje dotyczące przystosowania obiektu noclegowego do pobytu z dziećmi znajdziesz w opisie obiektu.

To zależy od konkretnego obiektu - nie ma tu reguły. Należy zapoznać się z opisem obiektu, aby mieć pewność co znajduje się na wyposażeniu. Niektóre obiekty wyposażone są w aneks kuchenny z kuchenką, lodówką i naczyniami - tu bez problemu przyrządzimy sobie posiłek. W jeszcze innych obiektach są wydzielone oddzielne, ogólnodostępne kuchnie z jadalniami do dyspozycji gości. Część obiektów noclegowych oferuje również całodobowe wyżywienie - wówczas, z reguły, aneks kuchenny ogranicza się do urządzeń umożliwiających tylko zaparzenie kawy czy herbaty.  

Część obiektów przyjmuje gości z ich czworonożnymi przyjaciółmi, wówczas, w opisie obiektu, znajduje się informacja i piktogram "Akceptujemy małe zwierzęta". W niektórych obiektach może być naliczana dodatkowa opłata za zwierzę.