KEMPINGI i POLA NAMIOTOWE nad morzem

(1)

Kempingi i pola namiotowe nad morzem

Kempingi to obiekty turystyczne położone na stosunkowo dużym terenie, na którym goście zatrzymują się na pobyt w namiotach, samochodach kempingowych i przyczepach kempingowych, ale mogą także korzystać z zaplecza sanitarnego i innych obiektów stałych. Kempingi umożliwiają przyrządzanie posiłków i parkowanie samochodów. Kempingi i pola namiotowe należą do najtańszych forma spędzania wczasów nad morzem.

Wypoczynek na polu kempingowym z roku na rok zyskuje coraz więcej fanów. W zależności od tego w jaki sposób będziecie wypoczywać na kampingu (przyczepa kampingowa, kamper, namiot) lista niezbędnych rzeczy będzie się nieco różniła. W przypadku wypoczynku pod namiotem należy pamiętać o namiocie z całym osprzętem, materacu, śpiworze, kocach, poduszkach.

W przypadku przyczepy i kampera trzeba wziąć ze sobą pompkę do kół, zapasowe żarówki, zapasowy klucz. Jeśli chcemy przygotowywać posiłki samodzielnie należy pamiętać o naczyniach i sztućcach, czajniku, lodówce przenośnej, kuchence kampingowej i garnkach. Dodatkowo na wyjazd można ze sobą zabrać stół kempingowy i krzesła, książki, czasopisma, gry planszowe, lornetka, latarka, kosmetyki, które ochronią przed słońcem i owadami. Wybierając się w jakąkolwiek podróż pamiętajmy o tym, aby zawsze mieć przy sobie dokument tożsamości, kartę debetową i gotówkę, kartę ubezpieczenia zdrowotnego.

Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00