Dziwnów Noclegi

(24)
24 obiektów na 1 stronie

Dziwnów jest nadmorskim miastem, położonym w województwie zachodniopomorskim, pomiędzy Bałtykiem a rzeką Dziwną na Mierzei Dziwnowskiej. Na terenie miejscowości wyznaczonych jest kilka letnich kąpielisk. Największe z nich ma długość 800 m. 

Brzegiem piaszczystych wydm biegnie spacerowa promenada nadmorska, oświetlona w nocy z umiejscowionymi wzdłuz niej ławeczkami stanowi idealne miejsce na spacery i oglądanie zachodów słońca. 

Niewątpliwie największą atrakcją Dziwnowa jest most zwodzony na rzece Dziwnej, wybudowany w 1994 r. Jego skomplikowana konstrukcja stalowa, pomalowana na czerwono, już z daleka przyciąga wzrok. Podnoszenie mostu trwa kilka minut, a odbywa się latem w godziny parzyste, a poza sezonem - według potrzeb. 

W Dziwnowie działa również przystań statków wycieczkowych, znajdująca się w pobliżu nabrzeża rybackiego, gdzie warto się przespacerować. Tutaj można obejrzeć cumujące kutry, i przystanią sezonową Marina Dziwnów pełnej jachtów i łodzi motorowych. 

Noclegi w nadmorskiej miejscowości Dziwnów to przede wszystkim pokoje gościnne, a także domki letniskowe i apartamenty. 

Trzon oferty noclegowej w Dziwnowie stanowią pokoje gościnne, domki letniskowe i apartamenty - i to te obiekty tyryści wybierają najczęściej.

Największy wpływ na cenę noclegów w Dziwnowie ma kategoria wybranego obiektu - im bardziej luksusowy (np. apartamenty) - tym oczywiście drożej. Duży wpływ na cenę ma również lokalizacja obiektu - im bliżej do plaży i najwiekszych atrakcji - tym drożej. Jeśli szukasz tańszego noclegu sprawdź ofertę tanich pokoi - tu ceny zaczynają się już od 35-45 zł. Za około 50-60 zł od osoby można znaleźć nocleg w Dziwnowie, który położony jest stosunkowo blisko plaży.

Dziwnów to dobrze zorganizowana miejscowość turystyczna. Poza bogatą bazą noclegową Dziwnów dysponują równie bogatą bazą gastronomiczną - liczne restauracje, bary, pizzerie, smażalnie ryb, kawiarnie, lodziarnie - to wszystko czeka na turystów - każdy więc znajdzie tu coś dla siebie.

Największą atrakcją turystyczną w Dziwnowie jest oczywiście nadmorska plaża. Ale Dziwnów to również port i przystań żeglarska, skąd możemy wypłynąć statkiem wycieczkowym w morze, szkoły windsurfingowe. Nie brak również ścieżek rowerowych i szlaków turystycznych.

Jak najbardziej, plaża jest strzeżona. Z morza wystają dodatkowe falochrony. Do plażowych atrakcji należy możliwość przejażdżki tzw. bananem ciągniętym przez motorówkę. Dla najmłodszych czeka zjeżdżalnia wodna.

Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00