location_on Dowolna lokalizacja

widgets Dowolny typ obiektu

checked Dowolne udogodnienie

Rowy Noclegi (26)

Serdecznie zapraszamy przez cały rok do domu letniskowego. Oferujemy Państwu dwa komfortowe apartamenty z osobnymi wejściami.

700 m

Czerwiec 2024 - tniemy ceny o 50%! Bezpłatna strefa SPA, rowery, wi-fi, parking oraz ogród -1500m z atrakcjami dla dzieci! Jesteśmy psiolubni.

Noclegi w sąsiednich miejscowościach

Rowy to nadmorska wieś letniskowa położona w województwie pomorskim, na Wybrzeżu Słowińskim na zachód od jeziora Gardno, u ujścia rzeki Łupawy. To urocze nadmorskie miasteczko położone jest w otulinie Słowińskiego Parku Narodowego, wśród sosnowych lasów. Plaża w Rowach jest szeroka, czysta, z dwoma wydzielonymi strzeżonymi letnimi kąpieliskami o łąznej długości ok. 600 m. 

W Rowach znaduje się port rybacki, w którym cumuje kilka kutrów rybaków. W sezonie istnieje możliwość wypłynięcia z niego na rejs po morzu. W pobliżu znajduje się przybrzeżne jezioro Gardno o powierzchni prawie 2,5 tys. ha i głębokości max. 2,6 m. Dzięki płytkim wodom na jeziorze można bezpiecznie uprawiać sporty wodne. Na jeziorze leży Wyspa Kamienna - rezerwat rzadkich gatunków ptaków.

Rowy to doskonałe miejsce na rozpoczęcie wędrówek. Jeżeli nie możemy usiedzieć na miejscu warto wybrać się na wędrówkę szlakami i drogami. W Rowach zaczynają się dwa szlaki turystyczne po Słowińskim Parku Narodowym. Pamiętajmy że po parku możemy poruszać się tylko po wyznaczonych szlakach! 

Rowy to bardzo bogata baza turystyczna. Mamy do wyboru hotele i apartamenty, pensjonaty, ośrodki wczasowe. Decydując się na tanie noclegi w Rowach warto rozważyć ofertę pokoi gościnnych i kwater prywatnych. Zapraszamy do Rowów!

Rowy oferują dość bogatą bazę turystyczną - znajdziemy tu ośrodki wypoczynkowe, apartamenty, pokoje, tanie kwatery, domki letniskowe czy pola namiotowe. Zatem jakich noclegów w Rewalu jest najwięcej? W Rowach nie ma grupy obiektów które dominują. Najwięcej obiektów znajdziemy w kategoriach: domki, apartamenty, pokoje i samodzielne domy letniskowe.

Trudno jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Bo pojęcie "drogo - tanio" jest mocno subiektywne. Najtańsze noclegi w Rowach zaczynają się już od 20-25 zł od osoby za dobę - to głównie oferta tanich pokoi. Domki również mogą być tanie, pod warunkiem, że jedziemy na urlop w większym gronie - praktycznie nie ma domków mniejszych niż 4-6 osobowe. Noclegi bliżej plaży i obiekty o wyższym standardzie są droższe.

Rowy to dobrze zorganizowana miejscowość turystyczna. Poza bogatą bazą noclegową Rowy dysponują równie bogatą bazą gastronomiczną - liczne restauracje, bary, pizzerie, smażalnie ryb, kawiarnie, lodziarnie - to wszystko czeka na turystów - każdy więc znajdzie tu coś dla siebie.

Rowy to nie jest gwarny kurort jak Międzyzdroje, Łeba czy Władysławowo - nie ma tu wielu "głośnych" atrakcji. Rowy zapraszają na piaszczystą plażę i kontakt z naturą. Na turystów czeka Słowiński Park Narodowy, wieża widokowa nad Jeziorem Gardno, szlaki piesze i rowerowe.

serce Ulubione
obiekty
0
serce Twoje ulubione obiekty 0