location_on Dowolna lokalizacja

widgets Dowolny typ obiektu

checked Dowolne udogodnienie

Wisełka Noclegi (21)

Noclegi w sąsiednich miejscowościach

Wisełka to wieś znajdująca się w województwie zachodniopomorskim, położona na wyspie Wolin pomiędzy Międzywodziem i Międzyzdrojami. Wisełka jest oddalona od morza o ok 1,2 km. Droga na plażę prowadzi przez las sosnowo-bukowy. Plaża jest niezbyt szeroka, ale za to piaszczysta, zakończona malowniczym, wysokim klifem, przypomina dzikie plaże. Plaża to zapewne największa atrakcja turystyczna Wisełki. Na południu miejscowości znajduje się kolejna atrakcja - nieduże jeziorko Wisełka. Również tu jest plaża, przy której działa wypożyczalnia sprzętu pływającego. Położenie na skraju Wolińskiego Parku Narodowego, pośród jezior i lasów, a jednocześnie nad morzem czyni z Wisełki atrakcyjne miejsce dla wczasowiczów którzy cenią sobie ciszę, spokój i kontakt z przyrodą.

Niedaleko Wisełki, na wzniesieniu Kikut, (teren Wolińskiego Parku Narodowego) stoi Latarnia Morska Kikut. To kamienna wieża o wysokości ok 18 metrów. Chociaż latarnia nie jest udostępniona do zwiedzania, to można ją obejrzeć z zewnątrz i zrobić sobie na jej tle atrakcyjne zdjęcie z wakacji. 

Wisełka oferuję dośc bogata bazę noclegową - od hoteli, ośrodków wczasowych, pensjonatów przez apartamnety, pokoje, kwatery aż po pola namiotowe i campingi. Zapraszamy do Wisełki!

Wisełka to nieduża miejscowość turystyczna na Wyspie Wolin. Największą atrakcją dla turystów jest nadmorska plaża i otaczająca Wisełkę przyroda. Położenie na skraju Wolińskiego Parku Narodowego, pośród jezior i lasów, a jednocześnie nad morzem czyni z Wisełki atrakcyjne miejsce dla wczasowiczów którzy cenią sobie ciszę, spokój i kontakt z przyrodą.

Wisełka to nieduża miejscowość turystyczna i nie ma tu hoteli czy dużych apartamentowców. Trzon oferty noclegowej w Wisełce stanowią pokoje gościnne i domki. 

Najtańsze noclegi w Wisełce zaczynają się już od około 40 zł od osoby za dobę - to głównie oferta tanich kwater i pokoi. Noclegi bliżej plaży są droższe, podobnie jest w przypadku bardziej komfortowych obiektów - apartamentów.

Wisełka to nieduża miejscowość turystyczna i nie ma tu tylu restauracji, co w dużych ośrodkach, ale nie musimy na obiad jechać 20-30 kilometrów. W Wisełce działa kilka restauracji, barów, pizzeri czy smażalni ryb.

serce Ulubione
obiekty
0
serce Twoje ulubione obiekty 0