Ośrodek Domków Letniskowych SZTORM

location_on ul. Sztormowa 9, Chłopy Zobacz na mapie

 Serdecznie zapraszamy do wypoczynku w naszym ośrodku "SZTORM" na ulicy Sztormowej. Położenie naszego ośrodka zapewni Państwu spędzenie urlopu w spokojnej atmosferze w odległości zaledwie 300 metrów do szerokiej, piaszczystej plaży. Lokalizacja ta zapewnia ciszę i spokój, mimo że do centrum Chłopów dzieli nas zaledwie kilka kroków.

Oddajemy do Państwa dyspozycji 24 wyjątkowych, komfortowych domków drewnianych o różnej wielkości,basen z podgrzewaną wodą , boisko do siatkówki plażowej, dwa place zabaw, dwie trampoliny, salon gier dla dzieci i dorosłych, boisko do badmintona, stół do ping-ponga oraz miejsce na ognisko i bardzo dużo terenu zielonego.

Będzie nam miło i dołożymy wszelkich starań by pobyt w naszym rodzinnym ośrodku był czystą przyjemnością i by zapadł Państwu na długo w pamięci a wasze pociechy będą koniecznie chciały wracać do nas latem. Ośrodek dysponuje powierzchnią terenu 5000 metrów kwadratowych, co pozwala przede wszystkim dzieciom na swobodne spędzanie czasu na świeżym powietrzu.



Oferta obiektu

Do Państwa dyspozycji oddajemy: Domki 8 osobowe, numery od 1 do 12, domki 4 osobowe , numery od 14 do 25 , salon gier z bilardem, cymbergajami i piłkarzykami. WiFi na terenie ośrodka, 2 duże place zabaw dla waszych pociech z mnóstwem atrakcji. Ogrodzony parking na samochody, boisko do siatkówki plażowej i badmintona, stół do ping-ponga. Dużo terenu zielonego do swobodnego wypoczynku.

Zobacz więcej

Udogodnienia

Wi-Fi

Sprzęt plażowy

Czajnik elektryczny

Zastawa stołowa

Lodówka

Telewizor

Taras

Aneks kuchenny

Łazienka

Dostępne w obiekcie

Basen

Rowery

Ogród do dyspozycji gości

Sala zabaw

Parking

Akcesoria dla niemowląt

Ognisko

Tenis stołowy

Bilard

Grill

Plac zabaw

Bon turystyczny

Lokalizacja

sukces

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana do obiektu noclegowego.

Twoja wiadomość jest wysyłana. Prosimy o cierpliwość

sukces

Nie udało się wysłać, Twoja wiadomość nie została wysłana do obiektu noclegowego.

Przepraszamy, jeśli pojawił się problem z wysłaniem pytania, skontaktuj się z nami

Administratorem Twoich danych osobowych jest firma AKCEPT, Plac Piastowski 14/2, 58-560 Jelenia Góra, szczegóły w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane oraz jakie masz prawa z tym związane znajdziesz w Polityce Prywatności Wypełniając formularz i klikając przycisk „wyślij zapytanie":, wyrażasz zgodę na przesłanie Twojego zapytania, w tym Twoich danych osobowych do właściciela obiektu noclegowego Firma Turystyczna Pikado s.c. Witan, ul. Nadwiślańska 248 , 05-420, Józefów, który zgodnie z art. 13. pkt 16 „REGULAMINU KORZYSTANIA Z PORTALI NALEŻĄCYCH DO FIRMY AKCEPT", w momencie przekazania danych osobowych Odwiedzającego poprzez Portale z formularza zapytań, ma zapewnić ich bezpieczeństwo zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych(określane jako „RODO", „ORODO", „GDPR" lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych") oraz obowiązujących przepisów krajowych.

Inne obiekty w Chłopach

Chłopy

Zapraszamy Państwa do naszego obiektu, niespełna 50 m od plaży w Chłopach!

chevron_left
chevron_right
serce Twoje ulubione obiekty 0