location_on Dowolna lokalizacja

widgets Domki

checked Dowolne udogodnienie

Gąski Domki (32)

Ośrodek Biała Plaża położony jest w zacisznej, malowniczej części Gąsek , bezpośrednio przy przejściu na plażę. Zapraszamy na wypoczynek do naszego obiektu !

Noclegi w sąsiednich miejscowościach

Domki Letniskowe w miejscowości Gąski

Niegdyś mało popularna forma zakwaterowania bije obecnie rekordy popularności wśród wczasowiczów, a domki rezerwowane są z dużym wyprzedzeniem. Dlaczego? Bo w atrakcyjnej cenie rezerwujemy cały domek dla siebie, a w cenie otrzymujemy klimatyczne wnętrza, bliskość natury, pełną swobodę, prywatności błogą ciszę.

W Gąskach znajdziemy szeroki wybór domków. Położone w kompleksach lub pojedynczo na większym terenie, piętrowe lub parterowe, dla małej rodziny czy większej grupy. Często także z klimatyzacją i ogrzewaniem. Nowoczesne i komfortowe, przeważnie drewniane domki to gwarancja udanych wakacji. Pełna niezależność w komfortowej przestrzeni. Rozkoszny wypoczynek w wygodnym fotelu, długie poranki w sypialni, radość dzieci z zabawy w dużym salonie, a do tego na tarasie kolacja przy zachodzie słońca. Kto nie chciałby spędzić takich wakacji, do tego czując się jak w domu. Wynajem domku to sposób na taki wypoczynek i gwarancję zadowolenia nawet w niepogodę - zapewne łatwiej będzie spędzić deszczowe dni w przestronnym domku niż ciasnym wynajmowanym pokoju.

Domek? Czy to opłacalne?

Spełnienie marzeń o takiej swobodzie wcale nie musi być drogie. Jest to bardzo ekonomiczne rozwiązanie zwłaszcza dla rodzin z dziećmi czy grupy znajomych. Opłata za pobyt jest za domek, a nie za liczbę osób. Ceny są zależne od wielkości, standardu i komfortu domku oraz terminu pobytu. W Gąskach można znaleźć zarówno tanie domki z podstawowym wyposażeniem, jak i komfortowe i luksusowe domki gdzie cena za pobyt jest znacznie wyższa. Dodatkową zaletą jest otoczenie domków - zazwyczaj w zacisznym miejscu, nieopodal morza, a do tego dodatkowe atrakcje dla wynajmujących - basen, plac zabaw, boisko, miejsce na grill czy wypożyczalnia sprzętu sportowego.

Na nadmorzem.com prezentujemy ponad 500 ofert domków letniskowych nad morzem. Wśród takiej oferty bez trudu znajdziemy to, czego szukamy aby tegoroczne wakacje były niezapomniane i udane.

Gdy już zdecydujemy się jaka miejscowść będzie naszym celem podróży powinniśmy kierować się przede wszystkim liczbą osób, która będzie spędzać wakacje w wynajmowanym domku. Płacimy za cały domek, a nie za miejsca noclegowe. Do wyboru są domki zarówno kilkuosobowe oraz dla większych grup. Cena rośnie wraz z wielkością. Warto rozważyć też jak ma wyglądać upragniony domek i gdzie się ma znajdować. W Gąskach możemy wynająć domki tuż przy plaży lub w okolicach lasu, do wyboru mamy domki szeregowe lub pojedyncze. Różna jest także infrastruktura dodatkowa - np. basen, plac zabaw, boisko czy miejsce do grillowania.

Oczywiście. Domek letniskowy to miniatura normalnego domu. Bogate wyposażenie i komfortowe meble w stylowych wnętrzach sprawią, że wakacje będa niezapomniane. W domku znajdują się meble, podstawowe sprzęty kuchenne i łazienkowe, telewizor, wszystkie tekstylia oraz zastawa stołowa. Dodatkowo znajdziemy w nim także sprzęt plażowy.

Niektóre domki posiadają ogrzewanie, a informacja ta jest zawarta w opisie obiektu oraz w postaci piktogramu "Ogrzewanie". Bardzo często do dyspozycji gości dostępne są także przenośne grzejniki olejowe.

Tak. Samochód można zazwyczaj zaparkować pod domkiem lub na wyznaczonym parkingu na terenie ośrodka.

Jak najbardziej. Domek to jedno z najlepszych rozwiązań na pobyt z dziećmi. Do dyspozycji mamy cały domek. Dzięki czemu każdy ma miejsce tylko dla siebie, a dzieci dużą powierzchnię do zabaw. Domek to także gwarancja intymności, z dala od innych odpoczywających, którym mogłyby przeszkadzać głośne figle maluchów. Na terenie ośrodka bardzo często spotkamy dodatkowe atrakcje dla dzieci - huśtawki, piaskownice, trampoliny, a teren jest bezpieczny, ogrodzony i z dala od ruchu ulicznego.

Domek letniskowy do złudzenia przypomina prawdziwy dom, także pod względem sprzątania, które należy do obowiązków lokatorów. Podczas pobytu dbanie o porządek należy do wynajmujących. Na wyposażeniu znajdują się podstawowe sprzęty oraz środki czystości.

Oczywiście. Każdy domek wyposażony jest w łazienkę z pełnym węzłem sanitarnym.

Większość domków jest jednokondygnacyjna o niskich progach. Informacja o profesjonalnym przystosowaniu do potrzeb osób niepełnosprawnych znajduje się w opisie obiektu. Informacja o profesjonalnym przystosowaniu do potrzeb osób niepełnosprawnych znajduje się w opisie obiektu.

Właściciele domków często zgadzają się na pobyt pobyt ze zwierzęciem. Czasami wymagana jest jednak opłata dodatkowa za pupila. Informacja o możliwości przyjazdu ze zwierzakiem oraz o ewentualnej dopłacie podana jest w opisie oferty konkretnego obiektu.

Domki są ulokowane na ogrodzonym terenie, który jest zazwyczaj dodatkowo wyposażony w kilka udogodnień dla odwiedzających. Najczęściej jest to miejsce do grillowania, boisko do siatkówki, plac zabaw. Zdarzają sie także obiekty z basen czy wypożyczalnią sprzętu sportowego np. rowery, gokarty, kijki do nordic walking.

serce Ulubione
obiekty
0
serce Twoje ulubione obiekty 0