location_on Dowolna lokalizacja

widgets Domki

checked Dowolne udogodnienie

Darłowo i Darłówko Domki (28)

Noclegi w sąsiednich miejscowościach

Domki letniskowe w Darłówku nad morzem
Wybór takiej formy zakwaterowania to idealna opcja dla osób szukających komfortowego i taniego wypoczynku nad morzem. Proste, z podstawowym wyposażeniem lub luksusowe z basenem. Niezależnie od rodzaju stanowią idealną propozycję na udane wakacje nad morzem. Bliskość natury, pełna swoboda, prywatność i wypoczynek to gwarancja udanych i tanich wczasów i wakacje nad polskim morzem. Cena domku zależy przede wszystkim od jego wielkości i wyposażenia oraz terminu.

Możemy wybierać spośród tych najmniejszych jak i takich, które pomieszczą całe rodziny czy grupy zorganizowane. Domki wyposażone są w aneks kuchenny, dzięki któremu sami możemy przygotować posiłki i dodatkowo zaoszczędzić na jedzeniu w restauracjach. Domki często oferują także taras, na którym możemy rozkoszować się poranną kawą w otoczeniu przyrody i ciszy zmąconej jedynie szumem morza i śpiewem ptaków. Swoboda wypoczynku, brak sąsiadów za ścianą i dużo wolnej przestrzenii to idalny pomysł na spędzanie wakacji z dziećmi.

Czy wakacje w Darłówku w domkach nad morzem są tanie?
Płacimy za cały domek, a nie za liczbę osób. Jest to więc idealne rozwiązanie dla rodzin z dziećmi czy grupy znajomych. Dostępne są małe 4-5 osobowe, ale nawet kilkunastoosobowe domki. Podział ceny wynajmu pomiędzy wszystkich uczestników może sprawić, że za pobyt zapłacimy naprawdę niewielką kwotę i to nie kosztem wysokiego standardu. Domki są dostępne w różnych standardach i wyposażeniu w zależności od oferowanego komfortu i ceny. W większości są to komfortowe domki drewniane W nadmorzem.com prezentujemy ponad 500 ofert domków letniskowych nad morzem, każdy znajdzie coś dla siebie.

Wyposażenie domków jest zróżnicowane i zależy od rodzaju obiektu i jego standardu. W większości w standardzie wyposażenia znajdziemy przede wszystkim podstawowe wyposażenie domku - lodówka, naczynia, sztućce i garnki, suszarka do włosów, żelazko, podręczny sprzęt do sprzątania(miotła, szufelka, mop), telewizor oraz sprzęt plażowy (parawan, parasol, leżak). Często też dostępny jest sejf, akcesoria dla niemowląt (krzesełkodo karmienia, przewijak) oraz grill. Dokładne informacje znajdziemy w opisie poszczególnego domku.

Tak, w większości obiektów dostępny jest bezpłatny, bezprzewodowy internet. W opisie obiektu, znajduje się informacja i piktogram "WiFi".

Właściciele domków często umożliwiają pobyt ze zwierzęciem. Informacja jest podana w opisie oferty konkretnego obiektu. Za pobyt zwierzęcia może zostać naliczona dodatkowa opłata - informacja o koszcie pojawia się przy ofercie.

Domki są wykonane z drewna, dlatego ze względów bezpieczeństwa palenie jest zabronione. Takiego zakazu nie ma poza domkiem na wolnym powietrzu, gdzie zazwyczaj jest wydzielone miejsce do palenia.

Tak, każdy domek wyposażony jest w łazienkę z prysznicem oraz podstawowym wyposażeniem (suszarka do włosów, ręczniki).

Dbanie o porządek należy do obowiązków gości. Domki są profesjonalnie posprzatane i przygotowane na pierwszy dzień pobytu. Podczas wizyty nie ma serwisu sprzątającego.

Większość domków jest jednokondygnacyjna o niskich progach. Informacja o profesjonalnym przystosowaniu do potrzeb osób niepełnosprawnych znajduje się w opisie obiektu.

Domki zlokalizowane są w klimatycznych kompleksach zazwyczaj na terenach leśnych. Do dyspozycji gości często jest plac zabaw, boisko, miejsce do grillowania/ognisko. Dostępne są także obiekty z basenem zewnętrznym oraz wypożyczalnią rowerów czy kijków do nordic walking. Informacje o poszczególnych dostępnościach znajdują się w opisie obiektu.

W większości obiektów miejsce postojowe jest wyznaczone bezpośrednio przy domku.

Ceny wynajęcia domków są różne - zależą od terminu, wielkości domku, lokalizacji. Czy domki Darłówko nad morzem są drogie? Wiele zależy od tego w ile osób wybieracie się na urlop. Z reguły cena jest liczona za cały domek, jeśli domek jest 6-8 osobowy, a my wybieramy się w 3-4 osoby - to cena za osobę będzie wyższa. Warto, szukając domku, szukać obiektu jak najbardziej dopasowanego do ilości osób. Jeśli wybieramy się na urlop z zaprzyjaźnioną rodziną albo w większej grupie znajomych - możemy wybrać większy obiekt - a te, w przeliczeniu na osobę, są tańsze.

Jeśli mielibyśmy odpowiedzieć jednym słowem, to odpowiedź brzmiałaby TAK. Jest ku temu kilka powodów. Po pierwsze w domku mamy daleko posuniętą intymność - nie ma z reguły sąsiadów za ścianą więc nie trzeba aż tak bardzo strofować dzieci by zachowywały się cicho. Po drugie w tego typu obiektach jest więcej przestrzeni wspólnej i indywidualnej. Z reguły mamy do dyspozycji taras czy indywidualny grill do naszej dyspozycji. W częściwspólnej bardzo często spotkamy infrastrukturę dla dzieci - huśtawki, piaskownice, trampoliny. A i nasze pociechy mogą poznać nowych kolegów na placu zabaw.

serce Ulubione
obiekty
0
serce Twoje ulubione obiekty 0