Barwy Lata Rowy

Home > Rowy > Barwy Lata Rowy

Barwy Lata Rowy

Domki w Rowach blisko morza

Cena od 40 do 60 zł/os.
ul. Wakacyjna 9 , Rowy

BARWY LATA to kompleks luksusowych i komfortowo wyposażonych dwupoziomowych domków szeregowych w nadmorskiej miejscowości Rowy. Każdy z nich ma zadaszony taras i osobne wejście. Na parterze znajduje się duży salon z TV 32', DVD, TV SAT i kominkiem, z kanapą. Obok znajduje sie w pełni wyposażony aneks kuchenny i stół do posiłków. Na parterze także jest przytulna łazienka. Na piętrze są trzy podwójne sypialnie. Każdy domek posiada także duży zadaszony taras. W ogrodzie znajduje się wydzielone miejsce do grillowania i wypoczynku oraz plac zabaw dla dzieci: huśtawki, zjeżdżalnia, piaskownica, rowerki, piłki i inne.

NASZA OFERTA:

Z ogrodu wyjście na trasę spacerowo - rowerową przy lesie otulinie Słowińskiego Parku. Teren obiektu jest ogrodzony, istnieje możliwość parkowania pojazdów. Do morza około 900 m. * Zwierzęta są tolerowane. * Wystawiam faktury VAT.

OKOLICE OBIEKTU:

Unikalne położenie tuż przy ścieżce rowerowej, blisko lasu.

CENNIK:

Cena za apartament dla 6 os. za 1 dobę

  • czerwiec od 180 zł 
  • 30.06. 13.07 od 280 zł 
  • 13.07. 17.08 od 330 zł
  • 17.08. 24.08 od 280 zł
  • 24.08. 31.08 od 150 zł
  • wrzesień od 120 zł 

Wyślij zapytanie rezerwacyjne:

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.
Dodaj Obiekt Logowanie