Łeba Pensjonaty, Wille

Home > Łeba > Łeba Pensjonaty, Wille

Tropikana Łeba

Villa Tropikana - wypoczynek i rekreacja w Łebie.

Do Plaży: 900 m.
Paderewskiego 8, Łeba

Rezydencja położona jest nad morzem w Łebie i wspaniałym miejscem do wypoczynku zarówno w sezonie letnim jak i zimą. Na poziomie dolnej kondygnacji znajduje się restauracja z klubem i recepcją. Można tutaj będzie odpocząć po morskich spacerach jodowych, bądź wycieczkach rowerowych. Również do dyspozycji miłych gości jest: sala billardowa oraz kawiarnia na parterze.

NASZA OFERTA:

Dla chętnych przygód i wypoczynku aktywnego proponujemy: spływy kajakowe rzeką Łebą (poniedziałek) wycieczka Jeepem do Klukt (4x4) - (wtorek) spływy kajakowe Łupawą (czwartek) wycieczki rowerowe na Stilo (latarnia morska) - (środa) paintball (piątek) biesiada w pirackiej tawernie - (sobota)

OKOLICE OBIEKTU:

Rezydencja położona w urokliwym kurorcie nad morzem w Łebie. Nasze atuty to bliska lokalizacja kortów tenisowych i basenów, spokojna okolica, profesjonalne centrum konferencji oraz komfortowe apratamenty i przestronne pokoje. Serwowane w Restaureo "Smakł Łeby" specjały Szefa Kuchni, unikalny wystrój wnętrz oraz tarasy stworzone z myślą o bankietach, stanowią dopełnienie oferty prawdziwego obiektu wypoczynkowego i konferencyjnego jakim jest Rezydencja Tropikana Łeba. Atmosferę prawdziwej gościnności tworzy zespół profesjonalistów, którzy zadbają o to, aby Państwa pobyt stal się niezapomniany.

CENNIK:

Ceny od 60zł

Wyślij zapytanie rezerwacyjne:

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.