Łeba Pokoje gościnne

Home > Łeba > Łeba Pokoje gościnne

FONICA Łeba

Pokoje 2,3,4 osobowe z łazienkami,TV.

Do Plaży: 150 m.
Sportowa 3, Łeba

Nasze obejście jest ciche, zadbane, ukwiecone, z placem zabaw i gier dla dzieci. Dysponujemy pokojami 2,3,4 - osobowymi o standardzie hotelowym. Wszystkie pokoje są z łazienkami, TV-sat, telefonem. W obiekcie znajduje się również sprzęt plażowy do dyspozycji gości: leżaki, parawany, koce plażowe. Nie uzależniamy pobytu od wyżywienia. Wszelkie posiłki można przygotowywać samemu w dostępnym dla wczasowiczów aneksie kuchennym lub można udać się do pobliskich lokali gastronomicznych w odległości 50 - 100 m. Istnieje możliwość grillowania lub spędzania wolnego czasu przy rozpalonym kominku. Są miejsca do przechowywania rowerów. Zapraszamy przez cały rok!

OKOLICE OBIEKTU:

Dom Wczasowy Fonica usytuowany jest w najbardziej urokliwej części Łeby, w dzielnicy turystyczno-wypoczynkowej otoczony kompleksem leśnym, w odległości 150 m do piaszczystej plaży. Stanowi dogodną bazę wypadową do zwiedzania Łeby, Słowińskiego Parku Narodowego i malowniczej okolicy.

CENNIK:

sezon 40-70 zł/osoba, po sezonie od 30 zł/osoba

Wyślij zapytanie rezerwacyjne:

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.