Kołobrzeg Apartamenty

Home > Kołobrzeg > Kołobrzeg Apartamenty

Sandroom Kołobrzeg

Apartament Kołobrzeg, morze, basen, sauna

Do Plaży: 150 m.
ul. Zdrojowa 3, Kołobrzeg

Składa się on z sypialni, kącika komputerowego, miejsca do spożywania posiłków, łazienki z prysznicem oraz logii. SandRoom jest wyposażony w telewizor LCD oraz komputer z dostępem do Internetu. Do Państwa dyspozycji są również elektryczny czajnik i kuchenka. Nasi Goście mogą korzystać bezpłatnie z wewnętrznego basenu oraz sauny suchej i parowej, jacuzzi. Posiłki można dokupić w cieszącej się uznaniem hotelowej restauracji. Goście mogą parkować na płatnym parkingu podziemnym

NASZA OFERTA:

W sezonie letnim powita Państwa słońce, piękne plaże i czyste morze. Poza sezonem czeka na Państwa czyste powietrze, nieskażona natura, bezkresne plaże, cisza, spokój i wszystkie oferowane przez Sand Hotel usługi tylko do Państwa dyspozycji. Bez względu na porę roku polecamy korzystanie z malowniczej trasy rowerowej Dzwiżyno-Kołobrzeg-Ustronie Morskie.

INNE INFORMACJE:

Minimalny czas pobytu w naszym Apartamencie to 2 noce. - W SandRoom obowiązuje zakaz palenia - preferowana godzina wprowadzania się 15:00, preferowana godzina wyprowadzania się 11:00 - chętnie, po wcześniejszym uzgodnieniu, będziemy gościć czworonożnych towarzyszy naszych gości - w momencie rezerwacji prosimy o wpłatę zaliczki wysokości 30% całkowitego kosztu pobytu, pozostała kwota płatna na miejscu po przyjeździe. Zasady rezygnacji: Na 15 dni przed planowanych przyjazdem – zwrot zaliczki Na 7 dni przed planowanym przyjazdem – zwrot 50% zaliczki mniej niż 1 dni przed planowanym przyjazdem – utrata 100% zaliczki

OKOLICE OBIEKTU:

Czeka na Państwa prywatny komfortowy apartament w doskonale położonym Sand Hotelu. Hotel**** oddalony jest o ok. 150 metrów od morza i 50 metrów od pięknej spacerowej promenady prowadzącej do molo oraz do wielu pobliskich kawiarni, restauracji oraz sklepów, niedalekiego portu i statków wycieczkowych, atrakcyjnej latarni morskiej. Kilka minut zajmie Państwu spacer z hotelu na kołobrzeską starówkę.

CENNIK:

od 250 do 350 zł

Wyślij zapytanie rezerwacyjne:

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.