Jastrzębia Góra Domki

Home > Jastrzębia Góra > Jastrzębia Góra Domki

Domki ANCORA Jastrzębia Góra

Cena od 54 zł/os.
ul. Kuracyjna 25, Jastrzębia Góra, Jastrzębia Góra

Domki Ancora to nowoczesne dwupoziomowe domki. Każdy z Domków posiada salon z rozkładaną dwuosobową sofą oraz aneksem kuchennym na parterze oraz dwie sypialnie na piętrze, jedna z łóżkiem małżeńskim, druga z dwoma lóżkami pojedynczymi. Z okien tej ostatniej można ujrzeć w oddali Latarnie Morskie w Rozewiu. Dodatkowo na życzenie gościa istnieje możliwość dostawki. Na parterze znajduje się także łazienka z prysznicem i WC.  Każdy aneks kuchenny posiada w pełni  funkcjonalne wyposażenie, w tym m.in. zmywarkę, lodówkę, płytę indukcyjną, kuchenkę mikrofalową oraz czajnik bezprzewodowy. Dla rodzin z małymi dziećmi użyczamy foteliki do karmienia (po wcześniejszej informacji od Gościa).  Każdy Domek posiada taras z kompletem mebli ogrodowych oraz przenośnego grilla. Z myślą o naszych plażowiczach, w każdym Domku znajdziecie Państwo parawan plażowy oraz  dodatkowo  suszarkę na bieliznę. Szczególną uwagę kierujemy  w stronę naszych Najmłodszych Gości. Duży zielony teren, którym dysponujemy to świetne miejsce dla wspólnych zabaw. Na terenie obiektu znajduje się wiele atrakcji, w tym m.in. plac zabaw ze zjeżdżalnią i huśtawkami, duża trampolina, zestaw do Speedballa, itp. Domki Ancora to ogrodzona posesja z bezpłatnym parkingiem dla Naszych Gości (parking nie jest strzeżony). Na terenie obiektu bezpłatne WiFi. Wewnątrz domków obowiązuje bezwzględny zakaz palenia. W trosce o komfort wszystkich Naszych Gości zapraszamy bez zwierząt.

CENNIK:

ZAPRASZAMY NA LATO 2018 Doba pobytu rozpoczyna się o godzinie 15:00 w dniu przyjazdu, kończy się o godzinie 10:00 w dniu wyjazdu. Rezerwacji można dokonać mailowo (domkiancora@gmail.com) lub telefonicznie (+48 503 793 548). Warunkiem utrzymania rezerwacji jest wpłata zadatku w wysokości 30% ceny pobytu (nie mniej jednak, niż cena  jednej doby). Wpłata zadatku powinna  nastąpić  w formie przelewu w ciągu 3 dni od dokonania rezerwacji. W przypadku braku wpłaty zadatku we wskazanym terminie  rezerwację uznaje się za nieważną. Przy pobytach krótszych, tj. mniej  niż 4 doby wymagana jest wpłata całkowitej kwoty za pobyt (100%). W trosce o komfort wszystkich Naszych Gości zapraszamy bez zwierząt. Dokonanie rezerwacji jest równoznaczne z potwierdzeniem zapoznania się i akceptacją Regulaminu (ZOBACZ WIĘCEJ) oraz skutkuje obowiązkiem przestrzegania jego postanowień. Cena za dobę 23.06-29.06 30.06-02.09 (wysoki sezon) 03.09-30.09 Do 4 osób 290 zł 380 240 Do 5 osób 340 zł 430 290 Do 6 osób* 390 zł 480 340 *w czterech domkach Ancora istnieje możliwość dostawki +50 zł. Prosimy o wcześniejsze uzgodnienie. Brak dodatkowych opłat za prąd, wodę, miejsca parkingowe itp.   SUPER OFERTA: ZRZUĆ KOTWICĘ NA DŁUŻEJ !!! Niech Twoje wakacje się wydłużają a ceny pobytu obniżają. Czy to możliwe? Tak! Zapraszamy Państwa na tygodniowe pobyty (np. od soboty do soboty) lub ich wielokrotność, a uzyskają Państwo gwarancję najniższej ceny w Domkach Ancora w danym okresie. Skorzystaj z naszej SUPER OFERTY! Cena za dobę 23.06-30.06 30.06-01.09 01.09-30.09 Do 4 osób 270 zł 365 220 Do 5 osób 320 zł 415 270 Do 6 osób* 370 zł 465 320 *w czterech domkach Ancora istnieje możliwość dostawki +45 zł . Prosimy o  wcześniejsze uzgodnienie UWAGA! Cena Domku zależy od ilości osób (tj. dorosłych i dzieci liczonych łącznie). W cenę Domku nie  jest wliczone wyżywienie. Domki Ancora nie zapewniają wyżywienia, ale każdy domek wyposażony jest w  funkcjonalną kuchnię dla użytku Naszych Gości. Najbliższy sklep spożywczy znajduje się w odległości ok. 70 m. Do centrum mamy ok. 900m.  W cenę Domku nie jest wliczona opłata miejscowa, która jest pobierana dla Urzędu Miejskiego we Władysławowie. Aktualna stawka opłaty miejscowej wynosi 1,50 zł od osób fizycznych przebywających w celach wypoczynkowych, szkoleniowych lub turystycznych, za każdy dzień pobytu (Aktualna stawka opłaty miejscowej wynosi 1,50 zł UCHWAŁA NR XLVIII/618/2017 RADY MIEJSKIEJ WŁADYSŁAWOWA z dnia 25 października 2017).

Atuty pokoju

 • Łazienka
 • Aneks kuchenny
 • Taras
 • Sprzęt plażowy
 • Wi-Fi
 • Ogrzewanie
 • Lodówka
 • Zastawa stołowa
 • Czajnik elektryczny

Dostępne w obiekcie

 • Parking
 • Grill
 • Akcesoria dla niemowląt
 • Ogród do dyspozycji gości
 • Plac zabaw

Wyślij zapytanie rezerwacyjne:

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.