Apartament Bożena Jastrzębia Góra

Home > Jastrzębia Góra > Apartament Bożena Jastrzębia Góra

Apartament Bożena Jastrzębia Góra

Dwupokojowy apartament blisko morza

Do Plaży: 300 m.
ul. Kisterów 7, Jastrzębia Góra

Dwupokojowy, w pełni umeblowany apartament w kompleksie wypoczynkowym "Lisi Jar" w Jastrzębiej Górze, dostosowany do komfortowego wypoczynku 4 osób niezależnie od pory roku. Aneks kuchenny z kompletnym wyposażeniem (m.in. lodówka, płyta grzewcza, czajnik, ekspres do kawy, zastawa stołowa etc.), łazienka i dwa balkony.

NASZA OFERTA:

Do dyspozycji gości pozostaje miejsce parkingowe oraz udogodnienia dostępne na terenie kompleksu (m.in. basen, siłownia, sauna, plac zabaw dla dzieci, stanowisko grillowe).

OKOLICE OBIEKTU:

Kompleks "Lisi Jar" zlokalizowany jest w niewielkim oddaleniu od centrum Jastrzębiej Góry (ok. 700m), a przez to wolny od turystycznego zgiełku - doskonale nadaje się zatem dla wypoczynku osób szukających atrakcji nadbałtyckiego kurortu bez hałaśliwej aury typowej dla nadmorskich centrów wakacyjnych. W pobliżu znajduje się latarnia morska (ok. 500m) wraz z muzeum, rozewski kompleks leśny z rezerwatami ("Lisi jar", "Wąwóz chłapowski") oraz inne obiekty turystyczne (m.in. oferujące atrakcje spa-wellnes i aquapark) i gastronomiczne. Miejsce parkingowe na terenie obiektu.

CENNIK:

180 - 250 zł za 4 osoby

Wyślij zapytanie rezerwacyjne:

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.