Pokoje Gościnne LIMBA Jastarnia

Home > Jastarnia > Pokoje Gościnne LIMBA Jastarnia

Pokoje Gościnne LIMBA Jastarnia

Obiekt zlokalizowany jest w centrum Jastarni, do plaży 150 metrów

Cena od 40 zł/os.
Do Plaży: 300 m.
ul. Hermana 1, Jastarnia

Obiekt  zlokalizowany jest w centrum Jastarni, do plaży 150 metrów, do zatoki puckiej 300,- metrów, w okolicy szereg atrakcji - salony gier, punkty gastronomiczne, kawiarnie, lodziarnie, kino 7D, targowisko.

Absolutna nowość na półwyspie helskim  "STARA PĄCZKARNIA"  wyrabiane przez nas pączki tworzone są według receptur przekazywanych od pokolenień z zachwaniem tradycyjnych metod produkcji.

Tuż za "Limbą" powstał nowoczesny plac zabaw dla dzieci. Obiekt jest opłotowan, bezpieczny dla bawiących się tam milusińskich.

Jastarnia to kurort nadmorski z sześcioma letnimi kąpieliskami morskimi, portem morskim i przystanią morską. Turystów przyciąga tutaj specyficzny mikroklimat, czyste powietrze z dużą zawartością jodu, plaże, unikalna możliwość wypoczynku zarówno nad otwartym Bałtykiem, jak i płytkimi ciepłymi wodami Zatoki Puckiej, doskonałe warunki do żeglowania windsurfingu, a także tradycje kaszubskie prezentowane podczas licznych imprez kulturalnych.

Ścieżka rowerowa z Helu do Władysławowa, szkoły windsurfingu, oraz kitesurfingu oferujące wypożyczenie kompletnego stroju do uprawiania tego sportu, biała flota oferująca rejsy do trójmiasta, w sierpniu dużą atrakcją są dni węgorza, które nawiązują do kultury rybackiej półwyspu, promenada Międzymorze łącząca  molo spacerowe nad Zatoką Pucką z wybrzeżem otwartego morza, szereg wypożyczalni rowerów, dyskoteki, karaoke,

Serdecznie zapraszam do zawsze pięknej Jastarni

NASZA OFERTA:

Oferujemy Państwu pokoje dwu i trzyosobowe, oraz typu studio od trzech do czterech osób, wszystkie z łazienkami, TV, Internet bezprzewodowy, na holach czajniki bezprzewodowe, na piętrze znajduje się do dyspozycji gości olbrzymi taras.

Przyjmujemy gości wraz ze swoimi łagodnymi zwierzakami.

CENNIK:

Cennik na sezon 2019

 Od 1 maja do 20 czerwca pokój dwuosobowy  / doba 120,- /
 Pokój typu studio  doba 220,- /
 Od 21 czerwca do 31 sierpnia pokój dwuosobowy  / doba 150,- /
 Pokój typu studio  / doba 250,- /
 Od 1 września pokój dwuosobowy  /  doba 100,- /
 Pokój typu studio  / doba 180,- /

 

Wyślij zapytanie rezerwacyjne:

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.
Dodaj Obiekt Logowanie