Dąbki Pokoje gościnne

Home > Dąbki > Dąbki Pokoje gościnne

Pokoje SŁONECZNA PLAŻA Dąbki

Cena od 35 zł/os.
ul. Handlowa 6, Dąbki, Dąbki

Pokój nr 1 - Pokój mieści się na pierwszym piętrze. Wyposażony został w dwa łóżka dwuosobowe, telewizor, lodówkę, czajnik, sztućce, talerze i szklanki. Pokój posiada łazienkę z wanną/prysznicem oraz balkon. Pokój nr 2 - Pokój znajduje się na pierwszym piętrze. Wyposażony w dwa łóżka dwuosobowe. Oprócz tego lodówka, czajnik, sztućce, talerze i szklanki, TV (kanały naziemne), łazienka z prysznicem.  Pokój nr 3 - Pokój mieści się na poddaszu, składa się z 2 pokoi. W każdym łóżko dwuosobowe. Lodówka, czajnik, sztućce, talerze i szklanki. Łazienka z prysznicem. Pokój nr 4 - Pokój mieści się na poddaszu. Wyposażony w łóżko dwuosobowe. Lodówka, telewizor, czajnik, sztućce, talerze i szklanki. Łazienka z prysznicem.

CENNIK:

Cena 35zł/osobę (doba)   Po wcześniejszym ustaleniu z właścicielem lub obsługą obiektu, zadatek za pobyt płatny jest przekazem pocztowym na adres pensjonatu lub na konto: PKO BP SA 88 1020 4681 0000 1402 0036 6278 W TREŚCI PROSZĘ PODAĆ OKRES REZERWACJI I TELEFON KONTAKTOWY.  

Wyślij zapytanie rezerwacyjne:

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.