Pokoje Gościnne CISOWA 2 Białogóra

Białogóra, przytulne pokoje gościnne.

icon location
Pokoje Gościnne CISOWA 2
ul. Cisowa 2, Białogóra, Białogóra
Do Plaży: 900 m.
icon price card
Cena od  30  zł/os.

OPIS OBIEKTU:

Oferujemy pokoje 2, 3 oraz 4 osobowe z łazienką własną lub wspólną. Każde pomieszczenie zostało wyposażone w telewizor, radio, sprzęt plażowy, czajnik. Ponadto goście mają także dostęp do darmowego internetu. Wszystkie pokoje na parterze posiadają wyjście na taras naziemny. Na każdym poziomie (trzy pokoje) znajduje się kuchnia z pełnym wyposażeniem.

Wyślij zapytanie rezerwacyjne:

Oczywiście treść wiadomości możesz zmienić na swoją :).
Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.

Białogóra - podobne noclegi

Komfortowe Domki MORSKA KRAINA Białogóra - PAKIETY PROMOCYJNE! np. MAJ/CZERWIEC od 899 zł/ 8 DNI/ 4 OSOBY/ DOM zadzwoń! . Zapraszamy na wypoczynek do domków Morska Kraina usytuowanych w centrum niewielkiej, spokojnej miejscowości Białogóra. Nasz ośrodek jest doskonałym miejscem na rodzinny wypoczynek. Piękne otoczenie oraz świeże, bogate w jod powietrze sprawią, że Państwa wypoczynek będzie niezapomniany. ... Więcej informacji

Białogóra - zobacz pozostałe miejsca noclegowe: