Łebska Ostoja - Piaskowa

location_on ul. Piaskowa 2, Żarnowska Zobacz na mapie

Nowe osiedle apartamentów z basenem i brodzikiem z pogrzewaną wodą, mini placem zabaw i strefą relaksu w oranżerii. Osiedle znajduje się 4 km od morza i 1 km od jeziora Łebsko.

Atrakcje okolic Łebskiej Ostoi Piaskowej skierowane są dla całych rodzin.

W niewielkiej odległości znajdują się między innymi: park dinozaurów Łeba Park, Power Park z torem gokartowym i parkiem linowym, Sea Park w Sarbsku, szkoły windsurfingu czy stadnina koni.
 

Oferta obiektu

Nowe, komfortowe apartamenty, urządzone w nadmorskim klimacie. Każdy apartament ma własną kuchnię oraz łazienkę a także przestronny taras lub wygodny balkon z widokiem na osiedle lub otaczające łąki i jezioro Łebsko.

Zobacz więcej

Udogodnienia

Wi-Fi

Łazienka

Aneks kuchenny

Telewizor

Lodówka

Czajnik elektryczny

Dostępne w obiekcie

Basen

Ogród do dyspozycji gości

Plac zabaw

Parking

Lokalizacja

sukces

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana do obiektu noclegowego.

Twoja wiadomość jest wysyłana. Prosimy o cierpliwość

sukces

Nie udało się wysłać, Twoja wiadomość nie została wysłana do obiektu noclegowego.

Przepraszamy, jeśli pojawił się problem z wysłaniem pytania, skontaktuj się z nami

Administratorem Twoich danych osobowych jest firma AKCEPT, Plac Piastowski 14/2, 58-560 Jelenia Góra, szczegóły w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane oraz jakie masz prawa z tym związane znajdziesz w Polityce Prywatności Wypełniając formularz i klikając przycisk „wyślij zapytanie":, wyrażasz zgodę na przesłanie Twojego zapytania, w tym Twoich danych osobowych do właściciela obiektu noclegowego APION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, al. Henryka Sienkiewicza 9 , 76-200, Słupsk, który zgodnie z art. 13. pkt 16 „REGULAMINU KORZYSTANIA Z PORTALI NALEŻĄCYCH DO FIRMY AKCEPT", w momencie przekazania danych osobowych Odwiedzającego poprzez Portale z formularza zapytań, ma zapewnić ich bezpieczeństwo zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych(określane jako „RODO", „ORODO", „GDPR" lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych") oraz obowiązujących przepisów krajowych.

Inne obiekty w Żarnowska

Żarnowska

Nowoczesne domki w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. Cicha i spokojna okolica. Basen, mini plaża, rowery, boisko do siatkówki!

chevron_left
chevron_right
serce Twoje ulubione obiekty 0